Qassim University Бакалавр наук в галузі машинобудування
Qassim University

Бакалавр наук в галузі машинобудування

Buraydah, Саудівська Аравія

Request duration

Англійська, Авестійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Це один з адміністративних районів Саудівської Аравії, а головним офісом є місто Бурайда. Кассім відомий великою кількістю підземних вод, і він забезпечує Королівство Саудівська Аравія найкращими видами фініків та овочів. Ключові міста регіону: Бурайда, найбільше місто, Онайза, Мазніб, Букейрія, Бадаєя, Алмазніб, Алхабра, Ер-Ріяд Алхабра, Аляся, Оклат Алсукур, Дарія, Оюн Альджава та інші.

Примітно, що поети: Антара Ібн Шаддад, Зухаїр Ібн Абі Сальма та його син Кааб ібн Зухаїр є найвидатнішими діячами, які жили в регіоні, серед яких Кааб ібн Зухейр, який високо оцінив Пророка (мир йому).

Кассім розташований у центрі Королівства в межах плато Найд, що включає регіони Ер-Ріяд і Град. Це змушує її посідати чільне місце з точки зору торгівлі, сільського господарства та населення.

Кассім - це ім'я, яке згадується в історичних джерелах, як зазначено в Лісан-аль-Араб, що Аль-Касіма - це рівнинна земля, багата деревами, а Аль-Касіма - благодатна земля для галокслону персикуму, Калігону та акації еренбергіани.

Історично Кассім був перехрестям для торгівлі та паломництва, яке процвітало в епоху Омейядів та Аббасидів, особливо маршрутів Басри, Куфи та Багдаду; воно все ще зберігає руїни та орієнтири цих маршрутів та їх станцій.

Торгівля, сільське господарство, випас худоби та промисловість є одними з основних занять жителів регіону Кассім, які проживають у понад чотирьохстах містах, селах та селищах. Торгівля полягає в основному сільськогосподарською продукцією, такою як зерно, фініки, овочі тощо, завдяки наявності поверхневих та підземних вод, а також худобою, такою як верблюди, корови та вівці, крім одягу та інших предметів розкоші. Клімат Кассім - це клімат Центральної Аравії; взимку холодно, влітку дощово і спекотно.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр інженерії лісової промисловості
    • Sopron, Угорщина
  • Бакалавр прикладних наук у галузі передових технологій виробництва та розробки матеріалів
    • Lynnwood, США
  • Bachelor of Engineering in Design and Manufacture
    • Limerick, Ірландія