Keystone logo
Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Qingdao Technological University Qindao College

Введення

Прогрес Qindao коледжу (QDC) за останнє десятиліття був досягнутий значний у розвитку вищої освіти в Китаї. Ми виросли з порівняно скромного початку до високопоставлених коледж з талановитою командою міжнародних і місцевих вчених і енергійного кампуса спільноти. Студенти в QDC і члени суспільства в цілому є бенефіціарами цього результату як разом, ми тепер готові закріпити цей успіх для просування суспільства і встановити себе в якості ведучого коледжу в Китаї.

З більш ніж 16 000 студентів, 1500 співробітників, і більше 47 градусів і дипломних програм, QDC був визнаний одним з кращих незалежних коледжів в Китаї. Стрімке зростання компанії, проте, не зменшило культури нести його закладі людському масштабі. Кожні рік студенти дуже високо оцінити досвід і підтримку, які вони отримують в QDC.

У QDC, студенти мають варіанти у виборі навчальних програм, відповідну для своїх особистих цілей і кар'єрні устремління. Стажування і робочі можливості дозволяють студентам отримати практичний досвід важливе значення для їх майбутньої кар'єри, і ступінь програми були розроблені в консультації з суспільством. QDC розуміє важливість балансу між академічної дисципліни та відпочинку для студентів, і пропонує широкий спектр академічних, спортивних, культурних та рекреаційних можливостей. Студенти в QDC, звільнитися більше 45 студентських клубів і організацій.

Як QDC не стоїть на місці в своїй фінішної лінії другого плану розвитку п'ятирічного, він робить це зі зростаючою репутації до досконалості. Ми будемо раді вітати більший тіло студентів, ніж будь-коли раніше, і ввести більш широкий спектр захоплюючих нових курсів для виконання нашу прихильність на широкій основі, міждисциплінарної освіти для молодих людей з будинку і за кордоном. Як ми вступаємо на цю нову епоху в галузі вищої освіти в Китаї, ми дуже сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас. Ви напевно знайдете зручне місце на QDC. Ми з нетерпінням чекаємо наших шляхів перетину скоро!

Розташування

  • Qingdao

    No.79, Tieqishan Road, Chengyang District, 266106, Qingdao

    Запитання