Keystone logo
© QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Введення

Королівський університет Белфаст є одним з провідних університетів у Великобританії та Ірландії з видатною спадщиною та історією.

Заснований у 1845 році як Королівський коледж у Белфасті, ми стали незалежним університетом у 1908 році. Сьогодні ми входимо до числа 180 найбільших університетів світу (QS World Rankings 2019), а також член Рассел групи британських дослідницьких університетів, поєднання передового досвіду в галузі досліджень і освіти з орієнтованим на студента духом.

Факультет інженерних і фізичних наук

Комфорт і безпека нашого сучасного світу забезпечуються дивовижними досягненнями науки і техніки, спрямованими на покращення нашого життя.

Факультет інженерних та фізичних наук охоплює дисципліни, які впливають на життя сьогодні і формують наше майбутнє. Наш міжнародний набір співробітників і студентів складають живу спільноту, де проживають деякі з найбільш інноваційних та глобально значущих досліджень і викладання. Вона працює там, де зустрічаються промисловість та дослідження, забезпечуючи платформу для розгортання досліджень комерційних можливостей та співпраці з промисловістю на найсучасніших дослідженнях з реальними проектами, такими як робота з Wrightbus для виробництва найчистішої гібридної автобусної технології, яка керує лондонською Routemaster , або новаторська робота в Інституті електроніки, комунікацій та інформаційних технологій, забезпечуючи наше цифрове майбутнє через свій Центр безпечних інформаційних технологій.

Маючи сили в традиційних інженерних дисциплінах, факультет об'єднує різноманітні теми, такі як датування вуглецю та астрофізика, щоб створити динамічну мультидисциплінарну обстановку для студентів і науковців, щоб процвітати. Основою нашого дослідження є прагнення вирішити великі виклики, з якими стикається суспільство, незалежно від того, чи розумієш людський мозок, щоб допомогти страждаючим Паркінсона, чи чистим виробництвом енергії через CenTACat. SWAN, де ми активно просуваємо жінок у науці та техніці.

Керівництво, яке надають наші науковці, створює можливості для всіх студентів, щоб задовольнити свої амбіції через навчання і дослідницькі програми. Прийдіть і приєднайтеся до нас, і допоможіть змінити світ!

Професор Марк Прайс

Факультет про-віце-канцлер

Факультет інженерних і фізичних наук

Освіта світового класу та досвід студентів

Наші натхненні випускники включають видатних вчених, лауреатів Нобелівської премії - таких як Сеймус Хейні та Дейвид Трімбл - та впливових лідерів, які роблять вплив у Північній Ірландії та в усьому світі.

Наші студенти насолоджуються тим, що їх навчають провідні науковці, що працюють на передньому краї своїх дисциплін, а значні інвестиції в досвід студентів призвели до високого рівня задоволеності студентів.

Понад 94% випускників Королеви працюють або продовжують навчатись через півроку після закінчення навчання; наші випускники домінуються на вищій керівній посаді в 80 найбільших компаній Північної Ірландії та роблять різницю у більш ніж 120 країнах.

Лідери інновацій та впливу

Ми є лідерами з комерційного впливу і входять до п'ятірки найбільших університетів Великобританії за доходи від комерціалізації досліджень - £ 71 млн. Завдяки нашій комерційній організації QUBIS Ltd ми створили понад 70 компаній, що вийшли з виробництва, в результаті чого було створено близько 1880 робочих місць у приватному секторі. Три з цих компаній (Kainos, Andor Technology та Fusion Antibodies) публічно котируються на Лондонській фондовій біржі.

Ми є першим у Великобританії за нашу участь у партнерствах з передачі знань (KTP). З 1993 року ми підтримуємо 100 підприємств по всій Північній Ірландії, допомагаючи їм збільшити річний прибуток у 65 мільйонів фунтів стерлінгів.

Глобальне та інклюзивне університетське співтовариство

В даний час ми маємо співробітників і студентів з більш ніж 80 країн, допомагаючи створити мультикультурний і яскравий кампус. Вони приєднуються до університету, який прагне залучати, утримувати і розвивати найкращі світові таланти в середовищі, що дозволяє їм реалізувати свій повний потенціал.

Інноваційне, привітне та інклюзивне місце для роботи та навчання, Queen's є лідером у гендерній рівності та різноманітності. Ми є одним з найуспішніших університетів Великобританії в ініціативі Athena SWAN, яка сприяє гендерній рівності та прогресу в кар'єрі. В даний час ми маємо два золоті, вісім срібних і п'ять бронзових нагород для відомчих, а також інституційне срібло.

Інвестування в майбутнє

Наші інвестиції у розмірі 700 мільйонів фунтів стерлінгів перетворюють кампус університету, розширюючи середовище, яке стимулює, надає можливість і підтримує світову освіту та дослідження.

Це включало розвиток найсучаснішої вищої школи, яка є домом для процвітаючої спільноти післядипломної освіти; нагородами бібліотека McClay; новий комп'ютерний корпус; юридична школа; і Інститут експериментальної медицини «Велком-Вольфсон».

Університет також інвестував у спортивні споруди, нові спеціально побудовані студентські приміщення в центрі міста Белфаст і оголосив про плани розвитку студентського центру світового класу, включаючи новий об'єкт студентського союзу.

На передньому плані боротьби з глобальними викликами

Разом ми змінюємо життя в Північній Ірландії і далі: наше відкриття нової молекули має потенціал для продовження життя людей, які живуть з кістозним фіброзом; ми знаходимося на передньому краї великого прориву в боротьбі з раком кишечника, і ми прагнемо допомогти людям з МС відновити функцію нерва.

Ми знаходимося на передовій лінії розвитку нового мислення та технологій у таких ключових сферах, як охорона здоров'я, примирення, мир і справедливість, інформаційні технології, продовольча безпека та енергетика.

Зайняла 8 місце у Великобританії за інтенсивність досліджень

Загальна вартість нових грантів на дослідження та контрактів, присуджених Queen's протягом 2016-17 років, становила £ 101,6 млн., Вперше щорічний показник перевищив 100 млн. Фунтів стерлінгів. Королева була також № 1 AHRC фінансується університет у Великобританії.

Ми посіли 8 місце у Великобританії за інтенсивність досліджень, і більше 75% наших досліджень оцінювалися як «провідні у світі» або «відмінні на міжнародному рівні» (REF 2014).

Легендарна краса Північної Ірландії

Місто, в центрі якого є інновації, технологічний прогрес проникає в кожний сектор, допомагаючи розвивати нашу конкурентоспроможність на світовій арені. У Північній Ірландії налічується майже 900 міжнародних компаній, що робить Белфаст другим найбільш успішним містом у Великобританії (після Лондона) для залучення американської торгівлі.

Є багато, що відбувається за межами міста, у тому числі відомі місця зйомок для серії HBO Гра престолів, вражаюча гігантська мотузка, проголошена найкращою спадщиною Великобританії, а також горами Morne, територією видатної природної краси, яку канонізували як Льюїса. Нарнія.

* Lonely Planet, 2017

Особливості кампусу

Глобальне та інклюзивне університетське співтовариство

В даний час ми маємо співробітників і студентів з більш ніж 80 країн, допомагаючи створити мультикультурний і яскравий кампус. Вони приєднуються до університету, який прагне залучати, утримувати і розвивати найкращі світові таланти в середовищі, що дозволяє їм реалізувати свій повний потенціал.

Інноваційне, гостинне та інклюзивне місце для роботи та навчання, Queen's є лідером у сфері гендерної рівності та різноманітності. Ми є одним із найуспішніших університетів Великобританії в рамках ініціативи Athena SWAN, яка сприяє гендерній рівності та просуванню по службі. Зараз ми маємо дві золоті, вісім срібних і п’ять бронзових нагород департаментів, а також срібну інституційну нагороду.

Інвестування в майбутнє

Наші інвестиції в об’єкти в розмірі 700 мільйонів фунтів стерлінгів трансформують кампус університету, розширюючи середовище, яке стимулює, уможливлює та підтримує освіту та дослідження світового рівня.

Це включало розвиток найсучаснішої вищої школи, яка є домом для процвітаючої спільноти післядипломної освіти; нагородами бібліотека McClay; новий комп'ютерний корпус; юридична школа; і Інститут експериментальної медицини «Велком-Вольфсон».

Університет також інвестував у спортивні споруди, нове спеціально побудоване студентське житло в центрі міста Белфаст і оголосив про плани розвитку студентського центру світового класу, включаючи новий об’єкт Студентської спілки.

  Рейтинги

  Queen's University Belfast є одним з провідних університетів Великобританії та Ірландії з видатною спадщиною та історією.

  Заснований у 1845 році як Queen's College Belfast, ми стали незалежним університетом у 1908 році. Сьогодні ми входять до 180 найкращих університетів світу (QS World Rankings 2019) і є членом Russell Group of the UK UK, поєднання передового досвіду в дослідженнях та освіті з орієнтованим на студента духом.

  Посідає 8 місце у Великобританії за інтенсивністю досліджень

  Загальна вартість нових дослідницьких грантів і контрактів, наданих Queen's протягом 2016-17 років, склала 101,6 мільйона фунтів стерлінгів, вперше річна цифра перевищила 100 мільйонів фунтів стерлінгів. Queen's також був університетом № 1, який фінансується AHRC у Великобританії.

  Ми займаємо 8-е місце у Великій Британії за інтенсивністю досліджень, причому понад 75% наших досліджень оцінені як «провідні у світі» або «чудові міжнародні результати» (REF 2014).

  Лідери інновацій та впливу

  Ми є лідерами за комерційним впливом і входимо в п’ятірку найкращих університетів Великобританії за доходом, отриманим від комерціалізації досліджень – 71 мільйон фунтів стерлінгів. Через QUBIS Ltd, наше комерційне відділення, ми створили понад 70 виділених компаній, в результаті чого було створено близько 1880 робочих місць у приватному секторі, заснованих на знаннях. Три з цих компаній (Kainos, Andor Technology і Fusion Antibodies) були відкриті на Лондонській фондовій біржі.

  Ми є номером один у Великобританії за нашою участю в Партнерствах із передачі знань (KTP). З 1993 року ми підтримали 100 підприємств по всій Північній Ірландії, допомагаючи їм збільшити річний прибуток на 65 мільйонів фунтів стерлінгів.

  Розташування

  • Belfast

   University Road, Belfast, BT7 1NN, Northern Ireland, , Belfast

  Запитання