Keystone logo
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS) Бакалавр археології-палеоекології та географії
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Бакалавр археології-палеоекології та географії

Belfast, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 710

На кампусі

Введення

Цей курс пропонує спільну програму з відзнакою, яка вивчає минуле людини та різноманітні середовища, в яких живуть людські суспільства, з наукової точки зору, включаючи можливість отримати практичний досвід роботи з археологічним матеріалом та проведення польових робіт.

Археологія досліджує широкий спектр свідчень, які документують минуле людства – від артефактів, пам’ятників і поселень до цілих ландшафтів – і на їх основі тлумачить, як суспільства адаптувалися та розвивалися. Модулі зосереджені на різних періодах світової, європейської та ірландської/британської археології, від походження людини до сучасності та спадщини. Університет Королівського університету в Белфасті є одним із найкращих місць для вивчення археології у Великій Британії, отримавши третє місце за досвід студентів у Times і Sunday Times Good University Guide 2022 і знову перше місце за задоволеністю студентів у Complete University Guide 2022.

Палеоекологія вивчає дані про навколишнє середовище для оцінки впливу природних явищ і людської діяльності на ландшафти, клімат і мінливе середовище. Модулі вивчають такі теми, як стародавнє середовище, еволюція, економіка та зміна клімату.

Географія охоплює вивчення людських суспільств та їхнього середовища в сьогоденні та недавньому минулому, і, як археологія та палеоекологія, є одним із небагатьох предметів, у яких інтегровані людські та фізичні аспекти середовища.

Комбіновані дисципліни поступово розвивають загальні та спеціальні знання та навички через розкопки, польову роботу, закордонні польові поїздки, лабораторні та практичні роботи. Для наших випускників доступний широкий спектр кар’єрних можливостей, включаючи кар’єру в комерційній археології, геодезії, управлінні культурною спадщиною та багато іншого, як у сфері спадщини, так і за її межами.

Окрім спільного бакалавра з відзнакою в галузі археології, палеоекології та географії, Queen's пропонує одиночний ступінь бакалавра з відзнакою в галузі археології (BA) та археології-палеоекології (BSc), а також інші програми, які поєднують археологію (вивчення минулої діяльності людини) з іншими предметами. (Мови та історія). Усі ці одиничні та спільні дипломи з відзнакою пропонують модуль Pathway , який повністю акредитований Чартерним інститутом археологів (CIfA) та Університетом археології Великобританії (UAUK).

Структура курсу

Вступ

Усі студенти зазвичай проходять шість курсів на етапі (етап дорівнює одному академічному року денного навчання), кожен з яких охоплює окрему тему. Студенти з окремою відзнакою зазвичай вивчають щонайменше п’ять курсів з археології/палеоекології. Студенти, які навчаються на спільних програмах з відзнакою, зазвичай вивчають три курси з археології/палеоекології на додаток до трьох курсів з другого предмета.

Студенти, які навчаються за цією програмою, мають можливість пройти необов’язковий додатковий рік навчання між етапами 2 і 3 або після завершення етапу 3 під час навчання за кордоном або на робочому місці.

1 етап

Теми етапу 1 включають вступ до світової археології, зміни навколишнього середовища, а також принципи та процеси фізичної географії.

Факультативні курси 1 етапу

Факультативні курси на етапі 1 досліджують, серед інших тем, європейську доісторію, географію людини, відносини між минулими людськими суспільствами та їх природним середовищем, а також історичну археологію в глобальному контексті.

2 етап

На етапі 2 студенти більш детально вивчають теми, представлені на етапі 1, і розвивають як свої теоретичні базові знання, так і свої практичні навички. Зокрема, курси Етапу 2 надають компетенції та концепції, необхідні для дисертації, яка зазвичай приймається на Етапі 3, і для майбутньої роботи в археології, палеоекології та географії, а також у широкому спектрі інших галузей.

Фаза 2 Факультативні курси

Факультативні курси на етапі 2 зосереджені на археології Ірландії та інших конкретних географічних районах, на сучасних підходах до географічних досліджень, археології, палеоекологічних та інших методах науки про землю, культурній та політичній географії та використанні географічних інформаційних систем.

Етап 3

На етапі 3 студенти присвячують значну частину свого часу обраному дисертаційному проекту, взятому з будь-якої з дисциплін, що лежить в основі цієї програми, і спираючись на знання та навички, які вони набули на етапах 1 і 2.

Етап 3 Факультативні курси

Студенти на етапі 3 мають можливість вибирати з широкого спектру факультативних курсів, що зосереджуються на спеціалізованих темах, що варіюються в часі від еволюції ранньої людини до середньовіччя та охоплюють такі різноманітні галузі, як геокриміналістика, дослідження населення, урбанізація, ритуали та релігія, доісторичні пам'ятники, зміна клімату та передові навички ГІС.

Доповнення – необов’язковий додатковий рік

Студенти, які навчаються за цією програмою, мають можливість пройти необов’язковий додатковий рік навчання між етапами 2 і 3 або після завершення етапу 3. Додатковий рік можна провести за кордоном в одному з наших міжнародних університетів-партнерів, у Великобританії чи міжнародному розміщення робочого місця. Залежно від вибраного варіанту присуджується назва ступеня «Бакалавр археології-палеоекологія та географія з міжнародним навчанням», «Бакалавр археології-палеоекологія та географія з розміщенням» або «Бакалавр археології-палеоекологія та географія з міжнародним розміщенням».

Тривалість

3 роки (повний робочий день)/6 років (неповний робочий день)

Прийом

Стипендії та фінансування

Плата за навчання програми

Зручності

Про Школу

Запитання