Quest University Canada

Quest University Canada

Quest University Canada

Введення

Квест унікальний. Його новаторський підхід до середньої освіти розпочався як експеримент. На сьогодні Університет Квест є одним із важливих вищих навчальних закладів Канади.

Квест прагне винайти студентів гуманітарних наук та наук, використовуючи новаторську філософію та нові навчальні програми. Ми віримо у навички викладання, які працюють у реальному світі. Ми віримо у підготовку студентів до будь-яких починань, які вони обрали - від аспірантури до професійних програм та від традиційної кар’єри до незалежних шляхів. Ми пропонуємо середовище інтелектуальної строгості та особистого збагачення, де студенти допомагають розробляти власну освіту та глибоко заглиблюються у теми, якими вони захоплені.

Перший у Канаді незалежний, некомерційний, світський університет гуманітарних наук і наук, повністю присвячений досконалості бакалаврської освіти.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Squamish

    University Boulevard,3200, V8B 0N8, Squamish

    Запитання