Keystone logo
Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

Введення

Університет Рафіка Харірі, розташований у прекрасному селі Мехреф міста Дауор, є провідним університетом у Лівані. З моменту свого заснування у вересні 1999 р. РХУ зберіг спадщину людини, що стоїть за цим інститутом, у забезпеченні якісної вищої освіти, що висуває кордони за межі можливого.

ВСТАНОВЛЕНО

Університет Рафіка Харірі, метою якого є забезпечення доступної та якісної освіти та надання видатних та компетентних випускників, які відповідають потребам ринку праці в Лівані та області, стали реальністю та відкрили свої двері вперше 15 вересня 1999 року в коледжі ділового адміністрування, відповідно до Указу Президента України 1947 року. Він відкрився зі студентами у 75 чоловік. Після створення інженерних та науково-інформаційних систем, RHU отримав університетський статус 19 червня 2006 року, відповідно до Указу № 17192.

Факультет

Більше 100 факультетів різних національностей з широким академічним та виробничим досвідом.

Випускники

Майже 2200 випускників, переважно в Лівані та інших країнах, включаючи КНД, ОАЕ, Катар, Канаду, США, Кувейт, Німеччину, Великобританію, Францію, Оман та Австралію.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Mechref

  Mechref, , Mechref

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання