© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Ranaco Education & Training Institute

Ranaco Education & Training Institute

Ranaco Education & Training Institute

Введення

RETI є єдиним приватним навчальним закладом, який забезпечує освіту та навчання, поєднуючи програму з дипломами з різним вибором сертифікатів промислової безпеки.

Сертифікати щодо промислової безпеки акредитовані Міжнародною морською організацією, Департамент охорони праці

У кампусі 7,1 акрів, Ранако створив Ранако Освіти

На RETI ми визнаємо, що галузі хочуть залучати випускників, які мають знання, компетенції, навички та активну безпеку. Однак галузі не мають достатніх ресурсів для підготовки своїх власних працівників.

Для того, щоб це виправити, зв'яжіться з RETI та поєднайте навчальні та навчальні програми з вимогами наших внутрішніх та зовнішніх мережевих галузей.

Розташована неподалік від 19 нафтохімічних заводів, 5 основних портів і терміналів, 1500 малих та середніх промислових майданчиків та понад 100 офшорних платформ, RETI знаходиться в центрі цих навчальних та тренувальних ініціатив.

Спільні цінності

Промисловий фокус

Ми вважаємо, що основна увага приділяється досягненню галузевих потреб для успішного довгострокового партнерства.

Командна робота

Ми віримо в користування нашими колективними навичками, знаннями та досвідом для задоволення потреб наших студентів. Через командну роботу та відданість, ми спираємось на силу, щоб реалізувати наш потенціал і досягти нашого спільного бачення.

Зв'язок

Ми віримо, що відкрите спілкування має важливе значення для зміцнення довіри та взаєморозуміння з нашим студентом, нашими людьми, нашими акціонерами та країною нашого служіння. Тільки тоді ми зможемо задовольнити промислові потреби, прагнення наших народів та акціонерів.

Інновації

Ми віримо у творчість наших людей та нашу здатність внести нові ідеї для вдосконалення. Ми будемо постійно шукати інноваційні способи створення цінностей для наших студентів.

Розташування

  • Kijal

    Kawasan Perindustrian Jakar II, Kemaman, Terengganu, 24000, Kijal

    Запитання