Keystone logo
RANEPA- Institute of Business Studies (IBS)

RANEPA- Institute of Business Studies (IBS)

RANEPA- Institute of Business Studies (IBS)

Введення

126068_logos.png

Про нас

Інститут бізнес-досліджень (ІБС-Москва)

З моменту свого створення Інститут бізнес-досліджень (IBS-Москва) в складі RANEPA є лідером на російському ринку бізнес-освіти. IBS-Москва-це колегіальна бізнес-школа, яка працює в приміщенні RANEPA в Москві. IBS-Moscow була заснована в 1988 році в рамках Московського державного університету міжнародних відносин, відомого на національному рівні сильним міжнародним досвідом. У 1994 році IBS-Москва перейшла до RANEPA і стала її однорідною структурною одиницею.

Поєднання міжнародного досвіду Московського державного університету міжнародних відносин та багатого досвіду RANEPA у підготовці здібних менеджерів та керівників сприяло широкому визнанню IBS-Москва у Росії та країнах СНД. Як колегіальна бізнес -школа та структурний підрозділ RANEPA, ми маємо доступ до людських та матеріальних ресурсів, необхідних для забезпечення високої якості наших навчальних програм. IBS-Moscow RANEPA-перша та єдина бізнес-школа в Росії, яка отримала акредитацію AACSB. Майже 35 000 наших випускників є активними членами Асоціації випускників IBS-Москва. Усі наші програми навчання мають акредитацію уряду Росії. Наші програми МВА, EMBA та програми магістра менеджменту за сумісництвом акредитовані Асоціацією магістрів ділового адміністрування (AMBA International).

ibs

Наше завдання

Місія IBS - виховувати та формувати нове покоління соціально відповідальної підприємницької та управлінської еліти Росії та сприяти розвитку російської бізнес -освіти. Найстаріша і найвідоміша бізнес -школа в Росії

 • Заснована в 1988 році.
 • Лідер рейтингу російських бізнес-шкіл.
 • Маркетингова бізнес-школа (85% програм є відкритими програмами).
 • Престижна міжнародна та національна акредитація.

Одна з найбільших шкіл RANEPA з 4 відділів, 7 кафедр, 4 центрів, понад 30 програм, 20 програм подвійного ступеня. IBS має понад 2000 студентів, 200 викладачів та 35000 випускників.

Міжнародне та національне визнання Усі програми EMBA та МВА IBS мають міжнародну акредитацію Міжнародної та Національної акредитаційної ради AMBA з менеджменту та бізнес -освіти (NACBME), які займають провідні позиції в рейтингах бізнес -шкіл.

IBS знаходиться на вершині рейтингу бізнес-шкіл. Універсальний рейтинг: 2011-2018. Рейтинг російських національних бізнес -шкіл: 2012-2018. 181 випускників та викладачів IBS включено до списку “ТОП-1000 російських менеджерів”. У внутрішньому рейтингу RANEPA IBS входить у провідну групу бізнес -шкіл RANEPA, а його програми EMBA та MBA мають найвищий рейтинг - 6 зірок.

Повний цикл бакалаврських та післядипломних програм Від бакалаврських програм до освітньої освіти. Загальна кількість студентів та учасників бакалаврських, магістерських, МВА, Виконавчих МВА та програм професійної перепідготовки перевищує 2000.

Змінюйтеся, але залишайтеся вірними самому. Ключовим фактором, що забезпечує провідні позиції IBS, є здатність змінюватися, в той же час залишаючись вірною собі - адаптуватися до мінливих умов освітнього ринку, підтримувати кращі традиції та високу якість програм. Академічним консультантом програми МВА IBS є Ічак Адізес, один з провідних світових експертів у галузі лідерства та менеджменту.

Понад 35 000 випускників була створена асоціація випускників IBS для сприяння спілкуванню та співпраці з випускниками та між ними. Сьогодні асоціація випускників IBS об’єднує висококваліфікованих російських лідерів, менеджерів та професіоналів, які закінчили IBS з 1988 року.

Орієнтовані на ринок бізнес-школи IBS аспіранти мають тісні зв'язки з провідними компаніями, які також сприяють консалтинговим та дослідницьким проектам. Це дозволяє IBS негайно виявити нові тенденції і залишатися зв'язаними з вимогами ринку. IBS орієнтована в першу чергу на середній і великий бізнес, які є основою російського громадянського суспільства. Програми IBS високо цінуються російськими ринковими підприємствами (85% студентів IBS приїжджають з відкритого ринку).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

IBS-Москва є активним членом асоціацій:

 • AACSB International
 • Бета -гамма -сигма (BGS)
 • EFMD
 • Executive MBA Council (EMBAC)
 • Приймальна комісія з загального управління (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • Національна рада з акредитації для бізнесу та управління освітою (NACBME)
 • Російська асоціація бізнес-освіти (RABE)
 • Російська асоціація менеджерів

ibs

Можливості

IBS нещодавно отримала акредитацію своїх бізнес -програм від AACSB International. В результаті цього досягнення школа заснувала розділ бета -гамма -сигми.

Це дає додаткові можливості працевлаштування в іноземних компаніях нашим випускникам, робить їх ще більш конкурентоспроможними на світовому ринку праці. Бізнес -школа з акредитацією AACSB має право рекомендувати 20% найкращих студентів MBA/EMBA та 10% найкращих студентів бакалаврських та магістерських програм до міжнародної бази талановитих менеджерів, яка підтримується організацією -партнером AACSB у м. Європа - бета -гамма -сигма.

Бета -гамма -сигма була заснована як національна організація 19 лютого 1913 р. Першим національним товариством честі в бізнесі стало злиття трьох окремих товариств, створених для вшанування академічних досягнень у бізнесі в Університеті Вісконсіна, Університеті Іллінойсу та Університеті Каліфорнія.

Бета -гамма -сигма з колективними розділами на шести континентах сьогодні є справді міжнародним суспільством, яке залишається відданим визнанню найвидатніших студентів бізнесу та менеджменту. Товариство обслуговує бізнес -школи, акредитовані AACSB International у 21 столітті, знаючи, що його члени з більш ніж 830 000 осіб - це найяскравіші та найкращі з лідерів бізнесу у світі.

Рейтинги

 • Рейтинг Eduniversal TOP Business School З 2014 року IBS займає 4 місце в категорії «Бізнес-школа TOP Excellence».
 • Financial Times IBS займає 58 місце в рейтингу Financial Times European Business Schools 2020.
 • Eduniversal EMBA За даними рейтингового агентства Eduniversal у 2016-2020 рр. програми IBS є одними з найкращих у світі. Протягом п’яти років поспіль програма IBS Executive MBA зі стратегічного менеджменту та лідерства входить до 10 найкращих програм EMBA у Східній Європі. За версією Eduniversal у 2016-2017 роках MBA увійшов до ТОП-10 програм МВА у Східній Європі.
 • Eduniversal Master з міжнародного менеджменту IBS Master з міжнародного менеджменту увійшов до рейтингу Eduniversal Best Masters у Східній Європі у списку 2015-2020. Протягом п’яти років поспіль магістерська програма IBS з міжнародного менеджменту входить до 10 найкращих магістерських програм у Східній Європі.
 • Десять років поспіль IBS займає перше місце в рейтингу національних бізнес-шкіл Росії! Інститут бізнес-досліджень займає перше місце в рейтингових діаграмах у категоріях «збільшення доходу» та «кар’єрне просування». Національний рейтинг російських бізнес-шкіл проводиться Російською Лігою випускників МВА і загальнонаціональним кадровим агентством Job.ru і опублікований газетою «Известия» у 2010-2014 роках, порталом Secret Firmy у 2015 році та порталом новин РБК у 2016-2020 роках. , Business FM у 2021 році.
 • Зростання особистих доходів випускників IBS відбувається найшвидше в Росії. Згідно з незалежними дослідженнями загальнонаціонального рекрутингового агентства Job.ru та Російської ліги випускників МВА, ступінь МВА сприяє значному просуванню по службі та підвищенню особистого доходу. Ступінь IBS MBA знаходиться у верхній частині рейтингового списку. Особисті доходи випускників IBS зросли в середньому на 69% протягом 2-4 років після закінчення навчання. Результати дослідження опублікували веб-портали kommersant.ru, MBA.su, rbc.ru.
 • Рейтинг Російської асоціації менеджерів «1000 кращих російських менеджерів» На індивідуальному рівні в період з 2001 по 2020 рр. Асоціація менеджерів Росії процитувала 181 випускника і викладача IBS у своїх оглядах «Топ 1000 російських менеджерів». Це забезпечує неупереджений доказ ефективності програм IBS.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Статистика

 • стаж освіти понад 33 роки
 • 4 відділи
 • 7 стільців
 • 4 центри
 • понад 30 програм
 • 20 програм подвійного навчання
 • понад 2000 студентів
 • 200 викладачів
 • Понад 35000 випускників

  Особливості кампусу

  Навчання в Москві

  Москва займає центральне місце в Росії як географічно, так і історично. Москва – історичне місто, якому більше 869 років. Як сьогодні столиця, це центр політики та змін, які охоплюють країну. Але перш за все, Москва — це символічне серце величезної землі Росії. Навчання в Москві дає студентам захоплюючу можливість побачити як наслідки минулого, так і перспективи майбутнього.

  Щороку Москва приймає талановитих студентів, як на рівні бакалавра, так і на магістратурі, з усього світу. Навчання в такому глобальному місті, як Москва, має багато переваг. Ви створите міжнародну мережу друзів і насолодитеся захоплюючим соціальним життям.

  Студентське життя в Москві неодмінно подарує незабутні враження. Місто пропонує приголомшливий вибір пам'яток і вражень, від богемних і підземних кафе і нічних клубів до найкращих ресторанів, оперних і балетних театрів, історичних палаців і соборів.

  Дивовижну історію міста можна побачити в таких місцях, як Кремль, де є пам’ятники різних правлячих сил протягом століть. Місто славиться вибором музеїв, театрів, публічних бібліотек, концертних залів. По всьому місту розкинулися чудові художні музеї, такі як Третьяковська галерея, в якій зберігається найкраща у світі колекція російських ікон і вражаюча колекція дореволюційного російського мистецтва.

  Кампус

  Послуги кампусу включають сучасний адміністративно-житловий комплекс, зручно розташований у Південно-Західному районі Москви. Комплекс складається з трьох навчальних корпусів загальною площею 120 000 квадратних метрів аудиторій, адміністративних будівель, двох готелів та двох гуртожитків із загальною кількістю 1300 одно- та двомісних номерів.

  Наші студенти та співробітники мають доступ до кількох бібліотек. Бібліотечний фонд налічує понад 1 млн. 200 тис. одиниць російською та іноземною мовами, у тому числі книги, докторські, кандидатські та студентські дисертації, періодичні видання.

  Класи оснащені всім необхідним обладнанням та обладнанням, включаючи телевізори, фліп-чарти, мультимедійні проектори, LCD-проектори, комп’ютери та обладнання для відеоконференцій. IBS надає студентам і викладачам доступ до широкого спектру баз даних та інформаційних ресурсів. Студенти та викладачі мають Wi-Fi доступ до Інтернету з будь-якої точки кампусу, включаючи гуртожитки.

  Також на території кампусу є спортивно-оздоровчий комплекс із тренажерним залом, тренажерним залом, спортивним залом, басейном, сауною, відкритим спортивним майданчиком, тенісними кортами. Як студенти, так і викладачі та співробітники IBS можуть користуватися послугами медичного центру та медичних лабораторій, розташованих на території кампусу, з лікарями загальної практики, медичними спеціалістами, стоматологами та медсестрами.

   Прийом

   Студенти по обміну висуваються їхніми рідними університетами у порядку, передбаченому угодами між IBS та їхніми університетами. Кінцевий термін подачі заявок (якщо інше не зазначено в угоді між університетами) – 15 травня для першого семестру та 30 жовтня для другого семестру.

   Інформацію про доступні курси для студентів по обміну бакалавра та магістра, а також порядок подачі заявок для студентів магістратури можна знайти на нашому сайті.

   Студенти старших бакалаврів також можуть обрати магістерські курси, які викладаються англійською мовою. Російськомовні студенти по обміну можуть відвідувати курси, які ведуться російською мовою. Для відвідування магістерських курсів можуть бути передумови.

   Відгуки учнів

   Акредитації

   Акредитація AMBAАкредитація AACSB

   Розташування

   • Moscow

    Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration Institute of Business Studies Vernadskogo pr., 82,

   Запитання