Keystone logo
© BIMM University
Regent College London

Regent College London

Regent College London

Введення

Regent College London — видатний вищий навчальний заклад, розташований у жвавому центрі Лондона, Сполучене Королівство. Відомий своїми різноманітними академічними програмами, він пропонує широкий спектр курсів для студентів та аспірантів у таких дисциплінах, як бізнес, комп’ютерна техніка, охорона здоров’я та соціальна допомога. Прагнучи до академічної досконалості та мультикультурного середовища, Regent College London надає студентам освіту світового класу, яка дає їм знання та навички, необхідні для успіху в обраній сфері. Досліджуйте можливості та досвід, які може запропонувати Regent College London , і вирушайте на шлях академічного та особистісного зростання в одному з найдинамічніших міст світу.

Ми є різноманітною спільнотою, яка активно просуває навчання та освіту та має понад 20 років успіху у сфері вищої освіти Великобританії. Ми вітаємо студентів з будь-якого походження та плекаємо сприятливе, інклюзивне середовище та позитивну культуру.

Дізнайтеся більше про наші предметні області та курси, які ми пропонуємо.

 • Бізнес і підприємство
 • Техніка та обчислювальна техніка
 • Наука про здоров'я та спорт
 • Закон

Гнучке навчання відповідно до вашого стилю життя

Сучасне життя напружене та вимогливе. Ми віримо, що гнучке, індивідуальне навчання є основою сучасної освіти. Ось чому ми пропонуємо:

 • денні, вечірні та вихідні заняття
 • кілька місць навчання в Лондоні
 • заняття з розвитку студентів для підвищення вашого особистого та професійного розвитку
 • Мислення в характер; набір безкоштовних трансформаційних навчальних програм

Ставлячи студентський досвід на перше місце

Regent пропонує унікальний студентський досвід, який відрізняється від будь-якого іншого університету. Це характеризується чудовим викладанням, позитивною культурою та неперевершеною підтримкою студентів. Наші студенти погоджуються, даючи нам 93% оцінки загальної задоволеності в останньому Національному опитуванні студентів (NSS).

Історія та бачення

Regent College London був заснований у 2010 році як частина Regent Group, компанії з управління освітою, навчанням та інвестиціями, заснованої родиною Панкадж. Ми маємо багату та успішну історію освіти, яка характеризується компактними кампусами, невеликими цілеспрямованими класами та неперевершеною підтримкою.

Коледж спочатку був відкритий у Вемблі, видаючи вищі національні дипломи BTEC і надаючи студентам альтернативні шляхи просування до вищої освіти. У 2013 році ми відкрили прийом для громадськості, щоб відобразити наше прагнення до розширення доступу та участі. Відтоді ми надаємо низку бізнес-програм HND, затверджених Pearson. Ми також розширили нашу програму вищої освіти, працюючи з колекцією університетів-партнерів, щоб надати курси базового року, базові ступені, ступені бакалавра, додаткові ступені та ступені магістра.

Як коледж, ми досягли багатьох цілей, таких як позитивний результат QAA Higher Education Review, відмінні результати в Національному опитуванні студентів, відкриття п’яти кампусів у Лондоні та, звичайно, допомога нашим студентам у досягненні їхніх життєвих цілей і прагнень.

Наше бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб стати першим у Великій Британії справді технологічним університетом з глобальним брендом і кампусом з 2025 по 2030 рік. Ми прагнемо надати студентам у всьому світі видатну освіту та студентський досвід.

Прийом

Вимоги до вступу для вітчизняних та європейських студентів

Спільнота Regent відкрита та гостинна для студентів з усього світу. Якщо ви домашній студент, ви можете знайти вимоги до вступу на наших сторінках курсу. Для студентів із ЄС знайдіть свою країну зі списку нижче, щоб дізнатися більше про конкретні вимоги до вступу до вашої країни.

Після виходу Сполученого Королівства з ЄС 23 червня 2020 року уряд Сполученого Королівства оголосив, що громадяни ЄС, інших країн ЄЕЗ та Швейцарії більше не матимуть права на оплату проживання, а також на фінансову підтримку для студентів, аспірантів і студентів просунутого рівня від Student Finance England для курсів. починаючи з 2021/22 навчального року і далі.

Ця зміна не стосується громадян Ірландії, які проживають у Великобританії чи Ірландії, чиє право на навчання та доступ до пільг і послуг буде збережено на взаємній основі для громадян Великобританії та Ірландії відповідно до домовленості про спільну зону подорожей. Студенти, які не підлягають звільненню, будуть зобов’язані сплачувати міжнародні курси.

Візові вимоги

Віза для випускників – це віза, доступна для іноземних студентів у Великобританії, які хочуть працювати або шукати роботу після успішного завершення навчання на рівні бакалавра або вище в закладі вищої освіти.

Regent College London – це заклад вищої освіти з досвідом дотримання вимог. Маршрут отримання аспірантської візи не спонсорується, тобто ми не будемо спонсорувати вас на цьому маршруті отримання візи.

Заявникам, які подають заявку за цим маршрутом, буде надано (один раз надано) візу на два роки.

На цьому маршруті немає вимог до технічного обслуговування, тобто від вас не вимагається показувати певну суму грошей на вашому банківському рахунку, як це було б під час подання заявки на студентську візу.

Отримавши кваліфікацію в Regent College London , ви автоматично задовольните вимоги щодо знання англійської мови, оскільки ви маєте кваліфікацію, яка викладається англійською.

Інформація про візову анкету та інструкції

Переїзд у нову країну для навчання може здатися приголомшливим, а щоб зорієнтуватися в новому середовищі та курсі, може знадобитися деякий час. Ця сторінка охоплює всю відповідну інформацію та вказівки, які допоможуть вам зрозуміти візовий та імміграційний процес, перш ніж розпочати навчання в нас.

Візові документи та додаткова інформація

 • Біометричний дозвіл на проживання (BRP)
 • Підтвердження про прийняття на навчання (CAS)
 • Переклади документів
 • Особиста звітність
 • Тест на туберкульоз та довідка
 • Імміграційна медична доплата (IHS)
 • Робота під час навчання
 • Відмови

Статистика випускників

Розташування

 • London

  Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive, NW9 9NG, London

  • London

   Southall Campus, 39-47 High Street, Southall, UB1 3HF, London

   • London

    London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia, W1W 5BD, London

    Запитання