Regent's International College

Regent's International College

Regent's International College

Введення

Міжнародний коледж Риджентс (RIC) Додатковою коледж освіту в Бангкоку, Таїланд пропонує студентам широкий вибір різних шляхів для отримання ступеня бакалавра Великобританії. Великобританія приваблює тисячі студентів в своїх університетах щороку, забезпечуючи студентів і аспірантів ступенів в різних предметних областях.

Міжнародний коледж Риджентс є зареєстрованим центром в Таїланді Університету міжнародних програм Лондона, пропонуючи чотири BSc ступеня в галузі економіки, менеджмент, фінанси і соціальних дослідження (EMFSS) з усім академічним напрямком, представленим в Лондонській школі економіки і політичних наук (LSE):

  • Бакалавр (з відзнакою) Бізнес і управління
  • Бакалавр (з відзнакою) Економіка та управління

Для тих студентів, які не відповідають академічним вимогам, які необхідні для Лондонського університету ступеня курси (ЛУ) бакалавр, ми також пропонуємо необхідну міжнародну програму Foundation. Ця програма озброює студентів з навичками і знаннями, необхідними для почати вимогливі ступеня бакалавра ЛУ, пропонованих в РВК. IFP була розроблена, щоб забезпечити студент добивається високих академічних стандартів, вивчає відповідний предмет знання і набуває як навички та допитливість, необхідну для ретельного вивчення ступеня рівня.

Міжнародний коледж Риджентс також перший інститут в Таїланді повинен бути затверджений Edexcel, найбільшого нагородження тіла Великобританії, щоб запропонувати BTEC (Бізнес і Ради технічної освіти) кваліфікації. BTEC курси в даний час пропонуються в:

  • Вивчення бізнесу
  • Управління гостинність

Міжнародний коледж Риджентс пропонує «2 + 1 програма UK Degree». Після закінчення BTEC HND в РВК, студенти можуть прогресувати на останній рік в бакалавраті ступеня в університеті Великобританії або третій рік курсу ступеня в будь-якому іншому міжнародному університеті, що взяла на HND.

Розташування

  • Bangkok

    590 Thanon Pracha Utith, 10310, Bangkok

Запитання