Regis University Бакалавр мистецтв з жіночих та гендерних досліджень
Regis University

Бакалавр мистецтв з жіночих та гендерних досліджень

Denver, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Вивчіть вплив ґендеру та сили на створення кращого завтра.

Ви глибоко мислите, маючи ефективні навички письма та пристрасть до справедливості? Ви зацікавлені в аналізі культурних норм та соціальних змін? Якщо так, можливо, вам буде цікаво здобути ступінь бакалавра мистецтв у галузі жіночих та гендерних досліджень.

Використовуючи ґендер як категорію аналізу, Жіночі та ґендерні дослідження ставлять нові запитання та запроваджують нові дослідження та навчальні програми з найрізноманітніших дисциплін; заохочує студентів переглянути традиційні інтерпретації жіночого та чоловічого досвіду в різних культурах та впродовж часу; досліджує стать, клас, етнічну приналежність, сексуальність та расу як взаємозв'язуючі категорії досвіду; ставить жінок у центр розслідування та робить центром досвід, культуру та досягнення тих, чия історія та перспективи були найбільш маргіналізованими.

Курси заохочують критичне мислення, розширюють можливості студентів як для учнів, так і для викладачів, збагачують почуття студентів про різноманітну спадщину планети, поєднують знання з інших курсів коледжу, трансформують особисте почуття себе в суспільстві та показують шляхи інтеграції навчання в класі у вибір повсякденне життя.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр мистецтв у галузі інтегративних досліджень - Концентрація жіночих та гендерних досліджень
    • Fairfax, США
  • Women's Studies
    • Carson, США
  • Дослідження жінок, статі та сексуальності (бакалавр, незначний)
    • Binghamton, США