Rhode Island College

Rhode Island College

Rhode Island College

Введення

Rhode Island College - це регіональний всеосяжний державний коледж, який обслуговує приблизно 6400 студентів, аспірантів та докторантів у своїх п’яти школах: факультеті мистецтв та наук, школі освіти та розвитку людини Фейнштейна, школі бізнесу та школі медсестер та школа соціальної роботи. Заснований у 1854 році, ми є першим державним закладом вищої освіти в Род -Айленді.

Коледж розташований у красивому приміському кампусі площею 180 акрів у жвавому місті Провіденс. Він має супутникові локації в Род -Айлендському освітньому центрі для медсестер у Інноваційному окрузі Провіденсу та Rhode Island College -Айленду в Центральному Фолсі, штат Річард. Ми відомі на Північному Сході високоякісними академічними програмами, невеликими розмірами класів, персоналізованим практичним досвідом навчання, викладачами світового класу та високою цінністю порівняно з іншими чотирирічними навчальними закладами.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Providence

    Mount Pleasant Avenue,600, 02908, Providence

    Запитання