© Eva Dang
Richmond The American International University in London

Richmond The American International University in London

Richmond The American International University in London

Введення

Освіта вищого калібру

Річмонд - це американський міжнародний університет, заснований у 1972 р. І розташований у Західному Лондоні з двома кампусами в Річмонд-Хілл і неподалік від Кенсінгтон Хай-стріт. З 1981 року університет нагороджує ступені США, акредитовані Комісією середніх держав з вищої освіти. Одним з останніх досягнень, з яким Річмонж з гордістю повідомляє, наділений правом нагородження учнів зі своїми власними британськими ступенями, починаючи з серпня 2018 р., Внаслідок того, що Таємна рада нещодавно отримала статус привласненого ступеня (TDAP).

Університет є першим і єдиним у Великобританії університетом, якому було надано право на отримання двосторонніх вчителів ступенів, а це означає, що студенти отримають ступінь Великобританії та США, які дуже сильно вплинуть на наших випускників, шукаючи можливості для працевлаштування та зробити їх виділеними з натовпу

З моменту свого відкриття в 1978 році будівлі кампусу Кенсінгтона на вулиці Сейнт Олбанс і вулиці Ансделл розміщують студентів третього і четвертого курсів, а також всіх аспірантів. У березні 1988 року в кампусі Кенсінгтона відбулося подальше розширення на вулиці Янг, а останнім часом - на вулиці Кенсінгтон Хай-стріт.

Університет унікальний за своїми приватними установами, академічними стандартами, у своєму навчально-методичному підході, який об'єднує американську систему "Ліберальна мистецтво" із стандартами вищої освіти Великобританії, що надає нашим випускникам конкурентну перевагу та відкриває більше можливостей знайти роботу у Великобританії або в інших країнах. США

Ми пропонуємо вивчати широкий спектр предметів та програм, що дозволяють здійснювати широку освіту, тоді як програми післядипломної освіти включають можливість прийняття спеціальних факультативних курсів, які визначають ступінь магістра / магістра. Основні переваги, які пропонує цей приватний університет, серед іншого, - це більш академічне наставництво та час викладання (в середньому 15 годин на тиждень), ніж у будь-якому іншому університеті Великобританії, основна увага - просування міжнародних можливостей за допомогою широкого кола кредитних та інтегроване стажування та навчання за кордоном у наших навчальних центрах у Італії (Рим та Флоренція).

Ми надаємо вищу освіту та пропонуємо фінансову підтримку за допомогою наших американських та британських стипендій, що базуються на заслугах та досягненні академічних досягнень, і нещодавно представили нову стипендію стипендіата Канцлера на осінь 2018 року, яка сприятиме значному зниженню зарплати студентам після закінчення їхньої освіти. Наші стипендії можуть поєднуватися з іншими фінансовими коштами Великобританії та США та надавати доступні варіанти, тому ми радимо нашим студентам подати заявку на відповідність вимогам щодо в'їзду.

three people sitting in front of table laughing together

Брук Кегл / розбити

Топ-5 причин вибрати Річмонда

 1. Подвійно акредитована Великобританія

 1. Стипендії, які можуть зменшити студентські борги

 1. Гнучка система американських ліберальних мистецтв, великі терміни контакту та наставництво (в середньому 15 годин на тиждень)

 1. Інтегровані стажування (у Великобританії та за кордоном)

 1. Два лондонських кампусу досвіду (в Річмонд

Міжнародна перспектива

Живучи і навчаючись разом, наші студенти з більш ніж 100 країн готові до того світу, де здатність ефективно спілкуватися через національні та культурні межі така ж ціннісна як традиційні академічні досягнення. Навчання в Річмонд пропонує глобальну перспективу та інтерактивне навчальне середовище, яке сприяє різноманітності, колективній роботі та лідерству. Будучи ліберальним американським міжнародним університетом, він зосереджується на збагаченні навчального досвіду студентів у міжнародній обстановці, беручи до уваги багатокультурні аспекти. Він заохочує студентів формувати власну думку та бути уважним до інших, приймати рішення або працювати над курсовими проектами, а також розвивати свої сильні сторони та професійні навички як майбутніх лідерів міжнародної команди.

woman holding book on bookshelves

Becca Tapert / Unsplash

Два університетських містечка в Лондоні

Окрім хвилювання жити в одному з найбільш живих та космополітичних міст світу, Лондон, очевидно, пропонує вражаючі ресурси та можливості для навчання поза класом. Проте курси Річмонда також приносять життя міста - її людей, інститути, політику, проблеми та історію до лекцій та курсових проектів. Додайте до цього всебічний міжнародний факультет, гнучкий навчальний план, який дозволить вам вивчати теми поза вашою основною спеціалізацією, невеликими класами та кампусами в двох найкрасивіших кварталах Лондона, і ви знайдете Річмонд чудове місце, щоб заробити подвійну ступінь бакалавра або ступінь магістра визнана у Великобританії та США

Кампус Річмонд-Хілл

Студенти першого та другого курсу відвідують наш кампус у Річмонд-Хілл. Кампус розташований на чудовому місці на шести актах у верхній частині Річмонд-Хілл, одного з найпопулярніших районів Лондона. Вражає нео-готичне будівництво, побудоване в 1843 році, і сучасна бібліотека п'ятирівнева, домашні класи, комп'ютерні та наукові лабораторії, студії мистецтва та фотографії та аудиторія.

У кампусі також розміщені студентські резиденції, їдальня, загальноосвітня студентська кімната, факультети та адміністративні приміщення. Також є багатоцільовий спортивний майданчик з тенісу, волейболу, баскетболу та міні-футболу (футболу). Після закінчення двох років у нашому містечку міста Річмонд, студенти переїдуть до нашого кампуса в лондонському районі Кенсінгтона за останні два роки навчання.

Кенсінгтонський кампус

Третій, четвертий та аспіранти відвідують наш центральний університет Лондона в Кенсінгтоні, одному з найкрасивіших житлових районів Лондона. З декількох будинків, розташованих за 2 хвилини ходьби від головної Атлантик-Хаус на вулиці Сент-Олбанс, є всі необхідні приміщення від домашніх класів, комп'ютерних лабораторій, бібліотеки, їдальні та офісів університету.

У кампусі Кенсінгтона також проводяться численні запрошені студенти з США та інших країн, які проводять семестр чи рік у Лондоні. Студенти можуть вибирати, щоб вони жили в університетських будівлях або в позаміському містечку на своєму виборі. У декількох хвилинах ходьби від готелю розташовані Королівський Альберт-Холл, відомий своїми концертами, Королівськими коледжами музики та мистецтва, Імператорським коледжем науки і техніки, Музеєм Вікторії та Альберта, Музеєм природної історії, Геологічним музеєм та багатьма кінотеатрами, знаковим Гайд-парк та гучна вулиця з великою кількістю кафе, ресторанів, клубів і універмагів.

Районні та Пікаділлі підземні ланки Річмонд або Кенсінгтон з рештою міста. Часткова залізнична служба на станції Вікторія, Паддінгтон та Ватерлоо з'єднує вас з іншою частиною Великобританії та Європи. Обидва аеропорти Хітроу та Гатвік легко доступні.

Розташування

 • Kensington

  1 St. Albans Grove, W8 5PN, Kensington

 • Richmond

  Queen's Rd, Richmond TW10 6JP, UK, TW10 6JP, Richmond

Запитання