Riga Technical University

Riga Technical University

Riga Technical University

Введення

Riga Technical University : визнаний латвійський лідер на світових рубежах вищої освіти Riga Technical University (РТУ), заснований у 1862 році, є добре зарекомендував себе університетом, який має сильний міжнародний профіль. Найстаріший технічний університет у країнах Балтії, RTU відсвяткував своє 160-річчя минулого року та розширився на дев’ять факультетів із 61 навчальною програмою англійською мовою, які пропонують освіту світового рівня в багатьох галузях кар’єри з високим попитом, включаючи комп’ютерні науки, машинобудування, електроніку. , і матеріалознавство. З реєстрацією 14 000, включаючи 4 000 іноземних студентів, які представляють понад 105 різних країн, RTU пропонує дуже різноманітну спільноту для студентів, викладачів і співробітників.

Перевага RTU

 • Навчайтеся з викладачами світового класу RTU та скористайтеся перевагами відданих наукових наставників, які працюють на стику людей, інформації та технологій.
 • Багатий навчальний досвід, який забезпечує широку технічну освіту та глибокі знання предметної галузі.
 • Процвітаюча академічна спільнота, побудована навколо динамічної культури кампусу.
 • Трансформаційне навчальне середовище, кероване соціальним бажанням змінити світ.
 • Розширте свою глобальну мережу в Ризі, високотехнологічному мегаполісі з історичним шармом маленького містечка.
 • Прискорення особистісного зростання в університеті, який цінує оригінальність, винахідливість, чесність і сміливість.

Понад 160 років співробітники RTU розширюють межі знань і сміють мріяти. Серед наших випускників є Нобелівські лауреати, олімпійці, президенти, піонери науки, підприємці та провідні дослідники. З 1862 року багато що змінилося, але протягом цих років одне залишалося незмінним: студенти RTU є творчими та інноваційними, що ведуть шлях до кращого майбутнього. Студенти РТУ готові до того, що потрібно завтра. Ти?

Прийом

Розташування

 • Riga

  Ķīpsalas iela,6a, 1048, Riga

  Запитання