Ripon College

Ripon College

Ripon College

Введення

Ripon College , заснований у 1851 році, є найкращим приватним коледжем штату Вісконсін та національним лідером у сфері інноваційної гуманітарної освіти. Протягом шести місяців після закінчення навчання 98 відсотків випускників працюють в аспірантурі або навчаються студентам. Через 10 років випускники Ripon стали одними з найвищих заробітків з усіх коледжів та університетів Вісконсіна.

Навчальна програма Catalyst за п’ятьма курсами Ріпона ретельно розвиває навички 21-го століття, яких прагнуть роботодавці, одночасно пов'язуючи студентів з кар’єрою та професійним розвитком протягом чотирьох років та вдосконалюючи шлях до закінчення. Catalyst гарантує студентам широку свободу проходити кілька спеціальностей та неповнолітніх, застосовувати досвід, займатися спортом, проходити стажування та закінчувати навчання протягом чотирьох років, гарантовано.

Ріпон пропонує більше 80 областей навчання разом з унікальними допрофесійними програмами, які забезпечують кваліфікованим студентам бажаний і достроковий вступ до аспірантури, а в деяких випадках-швидкий шлях до отримання затребуваних професійних ступенів раніше.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Ripon

    Seward Street,300 W, 54971, Ripon

    Запитання