Keystone logo
RIT Kosovo™

RIT Kosovo™

RIT Kosovo™

Введення

RIT Kosovo (AUK) є єдиним приватним неприбутковим вищим навчальним закладом Косово, який повністю викладає англійську мову. Це також єдина установа в Косово, чиї ступені акредитовані та визнані в усьому світі завдяки партнерству з Рочестерським технологічним інститутом ( RIT ) в Нью-Йорку.

30478_RIT.JPG

Будучи навчальним закладом, ми прагнемо розвивати економіку Косово через освіту. Ми дотримуємося найвищих стандартів і оцінюємо себе перед провідними університетами Південно-Східної Європи та світу. Студентський корпус RIT Kosovo (AUK) складається з студентів, які відвідують 17 різних країн світу. RIT Kosovo (AUK) забезпечує такий же відмінний стандарт американської вищої освіти, який отримує студенти RIT - однаковий ступінь, така ж програма, однакові іспити та стандарти класифікації - навчаються багатьма тими ж факультетами. Наша робота - навчити наших студентів до найвищих міжнародних стандартів. Ми не пропонуємо жодних докторів наук та інших студій. Ми прагнемо забезпечити освіту, яка ставить наших студентів на той самий конкурентний рівень, як і їхні однолітки з кращих університетів Сполучених Штатів та Європи. Після закінчення навчання наші студенти готові вступити в професійний світ або перейти до аспірантури. Наш рівень успіху може вимірюватися якістю студентів, які закінчили навчання. Судячи з їх великого успіху, можна сказати, що RIT Kosovo (AUK) успішно виконує свою місію. RIT Kosovo™ (AUK) пропонує американсько-акредитований та міжнародно визнаний бакалавр в області прикладного мистецтва та науки після успішного завершення програми бакалавра. Цей ступінь нагороджений Рочестерським технологічним інститутом, американським університетом, який має понад 180-річний досвід роботи, пропонуючи програми для студентів та випускників у США та у всьому світі. Структура академічної програми бакалаврів побудована на навчальній моделі "лише англійською мовою"; кожен учень має ті ж високі академічні стандарти, що і ті, хто відвідує заняття в США. На RIT Kosovo™ (AUK) студенти - це дорослі люди, які заохочуються брати на себе відповідальність за свій власний успіх та розвивати відчуття себе як особистості. Студенти розпочинають свою академічну кар'єру, дотримуючись строгої чотирирічної програми навчання, спрямованої на розкриття їх до більш широкого світогляду, почуття цікавості та інновацій. Протягом перших двох років студенти отримують низку курсів, які також допомагають їм розвинути міцну базу в:

 • Поведінкові
 • Зв'язок
 • Комп'ютерна грамотність
 • Критичні та абстрактні навички мислення
 • Глобальні проблеми
 • Гуманітарні науки
 • Література
 • Математика
 • Навички вирішення проблем та досліджень
 • Розмовна та письмова англійська мова
Ismail Qemal Bej Vlora monument and Youth and Sports Center in Pristina, Kosovo

Оскільки студенти поступають на молодший (третій) рік в RIT Kosovo™ (AUK), вони можуть створювати індивідуальний курс навчання, який відповідає їх академічним та професійним цілям. У цей час кожен учень вибирає комбінацію з двох областей професійної концентрації та неповнолітньої. Концентрації та доступні неповнолітніх призначені для того, щоб студенти змогли розвинути багатопрофільні знання, досвід та навички, необхідні для початку кар'єри в приватному секторі, у державному секторі або у сфері засобів масової інформації та комунікації. Крім того, будь-який випускник RIT Kosovo™ (AUK), який бажає це зробити, має хороші можливості для здійснення передових ступенів аспірантури у низці дисциплін. Академічні концентрації, запропоновані в RIT Kosovo™ (AUK), полягають у наступному:

Концентрації

 • Економіка

 • Менеджмент

 • Державна політика

 • Мультимедіа

 • Неповнолітні

Економіка Міжнародні відносини Партнерство з громадськістю з RIT Rochester Institute of Technology ( RIT ), один з найбільших приватних університетів США, керує навчальним планом RIT / AUK. Заснована в 1829 році і розташована в Рочестері, Нью-Йорк, RIT має понад 18 000 студентів. Студенти RIT / AUK мають всі атрибути, які мають у студентів RIT . Після успішного завершення вимог до ступеня, студенти RIT / AUK отримують визнаний в усьому світі диплом американського університету, виданий RIT . Вони вважаються частиною того ж студентського корпусу, розташованого в різних областях. Перш за все, студенти RIT / АУК отримують можливість відвідати будь-який з кампусів RIT на семестр та отримувати зараховані їм ступені.

Statue of Ibrahim Rugova in Pristina - Kosovo

Виконавчий факультет

Поки 50% факультету RIT / АУК потрапляють безпосередньо з RIT , решта 50% рекрутуються з європейських та регіональних країн. Кадровий відділ RIT гарантує, що всі факультети RIT / АУК відповідають тими ж високими стандартами, що і вимоги RIT . Викладачі відбираються на підставі своїх академічних знань та практичного досвіду. Таким чином, RIT / AUK надає навчально-орієнтовану освіту, спрямовану на підтримку потреб Косова.

Розташування

 • Prishtina

  Germia Campus "Dr.Shperim Robaj" str.

  • Rochester

   1 Lomb Memorial Dr Rochester, NY, 14623, Rochester

   Запитання