Rivier University

Rivier University

Rivier University

Введення

Rivier University

Отримайте ступінь в одному з найкращих регіонів Америки. Rivier University з гордістю надавав традицію академічної переваги коріння в католицтві більше 80 років.

Наше маленьке містечко в місті Нашуа, штат Нью-Гемпшир, має яскраве міжнародне співтовариство і було проголосовано одним з "найкращих місць для життя" за допомогою журналу Money. Готель Rivier розташований за декілька хвилин ходьби від головних міст Північної Америки, таких як Бостон, Нью-Йорк і Монреаль.


У нашому 68-акрному кампусі проживає 2600 студентів, які проводять програми на всіх рівнях навчання, включаючи комп'ютерні науки, психологію, бізнес та ліберальне мистецтво. В університеті пропонуються високо доступні плати за навчання та заохочувальні стипендії для іноземних студентів.

Міжнародні стипендії

Для кваліфікації учнів пропонують заохочувальні студенти-студенти на суму до 51 000 доларів.

Місцезнаходження
Наш кампус розташований всього за 45 хвилин від всесвітньо відомого міста Бостона, шостої з найбільших економік США, що дає великі можливості для міжнародних студентів, щоб переслідувати CPT та OPT з основними роботодавцями.

Викладання якості
Завдяки співвідношенню 15: 1 студент-факультет, університет пропонує кожному студенту індивідуальний досвід навчання у привітній громаді

Виберіть Програми
BS в бізнесі; BS в галузі біотехнології; BS в галузі фінансів; BS в галузі математичної освіти; Бакалавр медсестер; Н.С. в психології; BS в галузі громадського здоров'я

MS в галузі управління інформаційними технологіями; MBA; MS в комп'ютерних інформаційних системах; Магістр комп'ютерних наук

Вимоги до прийому
Бакалаврат: 5,5 IELTS (або еквівалент) та Диплом про середню школу з мінімальною 3,0 ГПД
Випускник: 5.5 IELTS (або еквівалент) та 3.0 GPA від акредитованого університету.

Почніть дати
Січень і серпень (бакалавриат)
Січень травень і серпень (випускник)

79390_uUqr08Zw.jpeg
79389_vBNnGCqg.jpeg

79391_dm9aTsUM.jpeg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Nashua

    420 South Main Street Nashua, NH 03060

    Запитання