Rockingham Community College

Rockingham Community College

Rockingham Community College

Введення

Незалежно від того, чи плануєте ви переходити безпосередньо до робочої сили, переходити до чотирирічної школи чи просто хочете підвищити свою кваліфікацію, щоб ви могли просуватися вперед, викладачі та співробітники готові допомогти вам на початку навчання. Обов’язково відвідайте бібліотеку Джеймса та Академічний ресурсний центр.

Обидва заклади доступні вам і покращать ваш навчальний досвід. Якщо у вас є запитання щодо навчальних програм, фінансової допомоги, студентського життя, вибору кар’єри чи освітніх цілей, у РСС є хтось, хто може вам допомогти. Сподіваюся, вам сподобається час, проведений у студентському містечку.

Витратьте час на піші прогулянки Природними стежками, прогулянки або біг на трасі, грайте в теніс, насолоджуйтесь тихим часом у нашому містечку, приймайте участь у студентській організації або відвідуйте спортивні змагання. У кампусі є багато можливостей відпочити та розважитися, коли вам потрібна перерва у класі чи лабораторії. Бажаю тобі добра, коли ти продовжуєш свою кар’єру. Ми будемо закликати вас розкрити свій потенціал, і ми сподіваємось, що ви будете дотримуватись нас високих стандартів у всьому, що ми робимо, щоб надавати вам інструкції та підтримку, поки ви тут.

Розташування

  • Wentworth

    Wrenn Memorial Road,215, 27375, Wentworth

    Запитання