Keystone logo
Rome University of Fine Arts (RUFA) Бакалавр мистецтв у коміксах та ілюстраціях
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Бакалавр мистецтв у коміксах та ілюстраціях

Rome, Італія

3 Years

Італійський

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000 / per year *

На кампусі

* перші два роки - 3 рік; € 5.700,00

Введення

Хмари, ідеї, колір.

Створюйте неймовірні історії зі своїм власним стилем малюнка. Створюйте нескінченні світи зі своїми власними кольорами та технікою. Візьміть під свій контроль свій власний талант. Навчіться розповідати історії, малюючи їх.

RUFA Comics and ілюстрація готує професіоналів увійти у світ коміксів та ілюстрацій та дає їм змогу розповідати історії, надаючи форму власному стилю та техніці. Студенти набувають здатності взяти під контроль всі основні художні навички, такі як композиція, візуальне спілкування, чорнило, анатомія та перспектива.

Курс переплітається з цифровими методами з традиційними способами забарвлення, створюючи ДНК комунікації для 21-го століття. Трирічний курс, призначений для всіх тих, хто хоче розважати, ілюструвати, розповідати історії та збуджувати емоції, перетворюючи їх особисте повідомлення на візуальні образи.

Координатор: Фабріціо Веррокчі

Викладач: Клаудіо Спурі

Лектори: Лоренцо Болцоні, Даніеле Бонмомо, Паоло Буонаіуто, Стефано Компагнучі, Ріккардо Корбо, Фабріціо Дел'Арно, Фабріціо Де Дорідес, Алессандро Фелісіані, Джуліо Ферметті, Луїджі Іакобеллі, Гвідо Ломбардо, Еміліано Мамючіо, Маріосіо, Мамючіо, Паримі, Мамючіо, Мамючіо, Маммучіо, Маруміо, Маммучіо, Маммучіо, Маммучіо Мауро Узео.

Запропонована програма навчання - Дизайн-відділ

Рік Тема CFA Години
I рік Мистецтво коміксу 1 6 75
Сценарій 1 2 25
Графічний дизайн 1 12 150
Історія друкарства

Вступ на програми бакалавра мистецтв

Приєднатись до спільноти RUFA не складно, але це вимагає прихильності та рішучості. Щоб потрапити на програми бакалавра мистецтв, вам потрібно буде пройти тест на вступ , який дозволить нам оцінити вашу мотивацію та здатність до навчання в RUFA. Тести на вступ залежать від обраного курсу, циклу та якщо студент переводиться з іншого університету.

Щоб записатись на програму ступеня бакалавра мистецтв, вам потрібно буде подати:

 • свідоцтво про від'їзд, що підтверджує, що ви відвідували 12 років навчання в школі. визнана за допомогою «Декларації цінності в Локо (DV)» та легалізації кваліфікації (вимагається в посольстві / консульстві Італії вашої країни);
 • довідка, що свідчить про те, що ви склали іспит на придатність до академічної придатності, якщо потрібно вступити до університетів вашої країни (Selectividad, YKS тощо);
 • довідка про те, що ви володієте належним рівнем італійської чи англійської (залежно від того, чи бажаєте ви відвідувати ступінь бакалавра з італійської чи англійської), досягнутого за останні 10 років. Якщо ви досягли кваліфікації в країні, що розмовляє англійською / італійською мовами, або якщо програма, яку ви відвідуєте, була англійською / італійською мовами, можливо, вам не потрібно буде подавати мовну сертифікацію.
 • для студентів, які не є членами ЄС: навчальна віза, необхідна для відвідування академічних програм. Студенти повинні надіслати копію дозволу на проживання / дозвіл на проживання до Міжнародного офісу студентів через 8 днів після прибуття до Італії.

Терміни прийому

Кінцевий термін подання заявки на тест

 • Перша сесія: 16 січня 2020 року
 • Друга сесія: 16 квітня 2020 року
 • Третя сесія: 4 червня 2020 року
 • Четверта сесія: 10 вересня 2020 року
 • П'ята сесія: 1 жовтня 2020 року

Вступний тест

 • Перша сесія: 20-24 січня 2020 року
 • Друга сесія: 18 квітня 2020 року
 • Третя сесія: 8-12 червня 2020 року
 • Четверта сесія: 14-15 вересня 2020 року
 • П'ята сесія: 5-6 жовтня 2020 року

Прямий термін зарахування

 • 1 жовтня 2020 року

Навчальний план

Карєрні можливості

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання