Keystone logo
Rosemont College

Rosemont College

Rosemont College

Введення

Rosemont College є спільнотою протягом усього життя учнів, присвячених навчанню і сприяння радості в гонитві за знаннями. Розмонт Коледж прагне розвивати у всіх членів спільноти відкритих і критичних умов, здатність приймати обгрунтовані моральні рішення, а також почуття відповідальності, щоб служити іншим в нашому глобальному суспільстві.

Впроваджений в католицизмі, Rosemont вітає всіх вір і керується принципами Cornelia Коннеллі і Товариства Святого Немовляти Ісуса, щоб задовольнити потреби часу.

Значення Rosemont College:

Довіра і повага до гідності кожної людини; Різноманітність з прийняттям остаточного рішення до побудови міжкультурного спільноти; Стійкість і мужність у справі сприяння справедливості з співчуттям; Турбота про Землю як наш спільний дім.

Місія Rosemont College випливає з освітньої філософії фінансує релігійної громади, який відкрився в 1921 році Роузмонт, Товариство Святого Немовляти Ісуса. Ця філософія проникнута духом і освітніх принципів засновника Товариства, Cornelia Коннеллі. Це Святий дитини освіту є чітко визначені, але гнучкий ідеал, кореняться в християнських цінностей і виразів, пристосовані до можливостей навчання, які дозволяють студентам реагувати на життя з радістю, завзяттям і співчуття. Єдиний коледж в всесвітній мережі юнак навчальних закладів, Rosemont грунтується на Святий філософії дитини, яка заохочує студентів, щоб задовольнити різноманітність і змінити з упевненістю в своїх власних подарунків і в Бога, який зробив заповіт з людської сім'ї.

історія

Розмонт Коледж був заснований в 1921 році Товариством Святого Немовляти Ісуса.

З перших днів існування установи через сьогодення, засновниця SHCJ, Корнелія Коннеллі був рушійною силою заряду ROSEMONT, щоб навчати студентів ", щоб задовольнити потреби цього віку", який є невід'ємною частиною зростання Коледжу.

Rosemont розташований на 56 акрах в історичному житловому районі Роземонт, штат Пенсільванія, 11 милях на захід від Філадельфії на приміській магістралі. Коледж відомий своєю відмінною академічною репутації і її акцентом на розвиток інтелектуального, духовного і емоційного благополуччя кожного студента.

Протягом року в Rosemont перетворилася в "задовольнити потреби цього віку," шляхом розвитку в якості одного з коледжу з трьома школами: університетському коледжі і школі вищого і професійного навчання.

30 травня 2008 року Рада піклувальників Rosemont Коледжу схвалив Стратегічний план в якому підкреслюється і розширеного охоплення Коледжу, програм і репутацію, що охоплює співпрацю освіту, партнерство, і онлайн-освіти. У 2009 році коледж відкрив свої двері на університетському рівні для всіх зацікавлених і кваліфікованих жінок і чоловіків в, об'єднуючою три школи коледжу і розширення місії Коледжу того, щоб бути «громада учнів». У тому ж році, Школи вищого і професійного отримали акредитацію, щоб запропонувати повністю онлайнові програми ступеня з боку держав Комісії Близького з вищої освіти досліджень.

Rosemont збагачує свої пропозиції через широку співпрацю з багатьма з сусідніх навчальних закладів, таких як Університет Вілланова, Східний університет, Cabrini коледж, Immaculata університет та інші. Rosemont встановила партнерські відносини через ув'язку угод з Drexel і скроню університетів запропонувати попередньо мед, подвійний ступеня і програми честі.

Коледж тягнеться до товариства, пропонуючи різні некредитних програм і унікальну програму "Форум" для чоловіків і жінок різного віку, на додаток до на території кампусу художніх виставок і культурних програм.

Rosemont налічує близько 8000 випускників життя. Їх можна знайти в високих посадах в науці та медицині, видавничої справи, політики, бізнесу, освіти, права і мистецтва. Rosemont послідовно оцінюється США Новини та World Report, а також був названий в честь Ролл Фонду Джона Темплтона і "Character-Building коледжі" і як "Коледж Розрізнення." Шиллер є одним з 218 коледжів під назвою "Кращий Північно-Східний коледжі "By The Princeton Review. Rosemont забезпечує жінок і чоловіків різного віку і з освітньої та духовної основи, спрямованої, щоб допомогти їм досягти їх максимальний потенціал.

Rosemont прагне підготовкою осіб для задоволення виклики часу і діяти відповідально і ефективно в постійно мінливому світі.

Швидкі факти

Рік заснування: тисячі дев'ятсот двадцять одна Розташування: Передмістя. Одинадцять милях на захід від центру міста Філадельфія Характер: Католицизм - Суспільство Святого Немовляти Ісуса Тип: Приватний; гуманітарні науки Загальна зарахування студентів: 1103 Отримати Бакалаврат Реєстрації: 597 Graduate Реєстрації: 506 Співвідношення Student Учитель: 10: 1 Середній розмір класу: 12 Бакалаврат навчання в коледжі і вартість 2015-2016 навчальний рік: $ 31520 Бакалаврат навчання в коледжі і вартість 2016-2017 навчальний рік: $ 18500 Номер і рада 2015-2016: Basic двомісне розміщення; включає в себе електронну пошту та Інтернет-послуги: $ 13400 на рік Номер і рада 2016-2017: Basic двомісне розміщення; включає в себе електронну пошту та Інтернет-послуги: $ 11500 на рік Школа аспірантури Вартість навчання 2015-2016 навчальний рік: $ 640 / год кредиту Школа професійного навчання Вартість навчання 2015-2016 навчальний рік: $ 540 / год кредиту Легка атлетика Розділ: NCAA III Чоловічі види спорту: крос-кантрі, баскетбол, лакросс, гольф, футбол, теніс і Жіночі види спорту: крос-кантрі, баскетбол, лакросс, футбол, софтбол, теніс, волейбол і Акредитація: Rosemont акредитована комісією держав Близького з вищої освіти, Маркет-стріт, 3624, Філадельфія, Пенсільванія 19104, 267-284-5000.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Rosemont

    Rosemont College 1400 Montgomery Avenue, 19010, Rosemont

Запитання