© Eli Haney, Northwest University photographer
Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

Введення

Ратгерс, Державний університет штату Нью-Джерсі, стоїть серед найбільш висококласних, найрізноманітніших державних науково-дослідних університетів Америки. Найстаріший, найбільший і найкращий державний університет у мегаполісі Нью-Йорк / Нью-Джерсі, ви знайдете нас у наших головних місцях у трьох містах Нью-Джерсі, і наш слід можна побачити по всьому регіону. Ми - академічна, медична та дослідницька компанія та університет можливостей.

Місія університету

Як один із провідних загальнонаціональних науково-дослідних університетів у країні, Рутгерс, Державний університет Нью-Джерсі, виконує триразову місію:

забезпечення навчальних потреб мешканців Нью-Джерсі через програми для студентів, аспірантів та безперервної освіти;

проведення інноваційних досліджень, що сприяють медичному, екологічному, соціальному та культурному добробуту держави, а також допомагають економіці та державним підприємствам та галузям; і

здійснення державних служб для підтримки потреб жителів держави та її органів місцевого, округу та штатів.

Кожен компонент місії університету підкріплює та підтримує інші два.

Як Університет штату Нью-Джерсі®, Рутгерс присвячений навчанню, що відповідає найвищим стандартам досконалості, проведенню досліджень, що порушують нову основу, та наданню послуг, рішень та клінічної допомоги, що допомагають людям та місцевій, національній та глобальній громади, де вони живуть.

Стільки варіантів ...

Завдяки сотням ступеневих програм, місцях в Нью-Джерсі та студентам 71 тис. Плюс, Rutgers пропонує щось для всіх. А оскільки наші кампуси бувають усіх розмірів - малих, середніх та великих - ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить.

Розташування

  • New Brunswick

    New Brunswick, США

    Запитання