Sabanci University

Sabanci University

Sabanci University

Введення

Завдяки викладачам світового класу, глобальній рейтинговій освіті англійською мовою та доступній платі за навчання в порівнянні з університетами, що мають аналогічний рейтинг у всьому світі, SU є місцем для навчання в Туреччині. Університет також надає сильні стипендії для студентів усіх країн та всіх галузей освіти, гарантуючи високоякісну доступну освіту для всіх. SU пропонує всі програми на своєму зеленому кампусі в Тузлі, Стамбулі, Туреччині.

Оскільки наука, технології та соціальні структури розвиваються з кожним днем, світ потребує більше кваліфікованих людей, які володіють знаннями та навичками, необхідними для кар’єри в будь-якій точці світу. Усвідомлюючи цю актуальну проблему, у 1994 році Sabancı Group вирішила заснувати «світовий університет» на чолі з Sabancı Foundation. Насіння університету Sabancı, найбільш комплексного проекту соціальної відповідальності Sabancı Group у сфері освіти, було посіяно влітку 1995 року на пошуковій конференції. Зараз Університет Сабанджи є найвищим турецьким університетом у рейтингу THE World University і займає 500-600 місця.

Sabancı Holding - компанія стратегічного портфеля, яка фокусується на створенні додаткової вартості з екосистемою Групи та надає пріоритет культурі високої продуктивності. Компанії групи Sabancı наразі працюють у 12 країнах. Група Sabancı має 70 компаній і 60 000 співробітників. Ці підприємства в сукупності також зробили вагомий внесок у розвиток економіки Туреччини. Власні акції Sabancı Holding, а також акції 11 його дочірніх компаній перераховані в Borsa Istanbul (BIST) і становлять 8,1% від загальної ринкової капіталізації турецького ринку акцій.

Освіта

Університет забезпечує міждисциплінарну освіту на своїх трьох факультетах з одинадцятьма студентами. У СУ студенти мають можливість вибору своїх спеціальностей після першого чи другого навчального року. Це дозволяє студентам вирішити, яку програму навчати в університеті, з більшим розумінням вищої освіти та власних академічних та кар’єрних інтересів та талантів.

Дослідження

Sabanci University позиціонує себе як один з найбільш інноваційних та науково-орієнтованих університетів Туреччини. У рамках своєї філософії університет прагне спрямувати свої наукові зусилля насамперед на прикладні та стратегічні дослідження з метою просування знань, підтримки викладання та сприяння прогресу спільноти. Університет може похвалитися великою кількістю лабораторій та науково -дослідних центрів, включаючи найсучасніший науково -дослідний центр із застосування нанотехнологій у регіоні. SU також має найвищий дохід від досліджень на одного викладача серед усіх турецьких університетів.

Кар'єрні перспективи

Випускники Sabanci University високо цінуються у всіх галузях та багатьох країнах як професійно, так і в наукових колах. 96% випускників знаходять роботу протягом року після закінчення навчання. 81% загальної кількості випускників здійснюють професійну кар’єру у відомих компаніях. Unilever, Accenture, Procter & Gamble, Ford та Deloitte & Touche - одні з компаній, у яких наші випускники продовжували працювати.

Диплом SU також цінний, якщо ви хочете продовжити академічну кар’єру. Університети, які наші випускники обрали своїм напрямком для аспірантури, включають університет Карнегі -Меллона, Каліфорнійський університет, Міланський політехнічний університет, Бостонський університет, Гарвардський університет, Університет Брауна, Стенфордський університет та Університет Массачусетсу.

Кожен студент магістерської програми повинен пройти обов'язкове стажування перед закінченням навчання. Бюро кар'єрного розвитку та стажування SU, яке надає професійне консультування для студентів, також пропонує багато можливостей для роботи та стажування для студентів СУ в усьому світі та проводить набір у кампусі з відомими компаніями.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Istanbul

    Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi No: 27 Tuzla, 34956, Istanbul

    Запитання