SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

Введення

SAE Institute був заснований у 1976 році і з тих пір став найбільшим у світі креативним медіапедагогом, орієнтованим на галузь, з більш ніж 50 кампусами в 28 країнах. Навчальна програма SAE була ретельно розроблена за консультацією з провідними практиками галузі, щоб відповідати вимогам світових креативних медіа-індустрій.

SAE Institute пропонує комплексне портфоліо курсів у креативних медіа-сферах (аудіо, кіно, анімація, розробка ігор, музичний бізнес та Інтернет) із міцними традиціями практичного застосування та визнання в галузі. Ступінь бакалавра мистецтв/бакалавра наук можна отримати всього за два роки.

Доступні дві магістерські програми (MA/MSc). Програми бакалавра та магістра пропонуються разом із відомим Університетом Мідлсекс у Лондоні. SAE Institute має мережу на п’яти континентах із кампусами у світових центрах креативних медіа-індустрій, включаючи Лондон, Берлін, Мюнхен, Париж, Барселону, Нью-Йорк, Лос-Анджелес тощо.

SAE Alumni Association — це мережа для випускників та студентів SAE Institute, яка прагне надати їм досвід випускників після отримання освіти світового класу та пропонує різноманітну програму ресурсів, заходів та комунікацій, щоб запропонувати активну програму працевлаштування, зберегти їх у контактувати один з одним і співпрацювати з SAE Institute.

SAE Alumni Convention — це безкоштовний захід, який традиційно проводиться в Берліні для всіх, хто цікавиться креативним розвитком медіа та технологіями. Щорічна подія об’єднує людей, які обмінюються знаннями про креативні медіа та індустрію розваг. Конвенція пропонує вам широкі можливості для остаточних досліджень, стимулювання освіти та розвитку бізнесу – це ідеальний форум для спілкування та обміну ідеями.

SAE Magazine — це журнал SAE Institute та SAE Alumni Association. Видання спочатку було запущено в друкованому вигляді, але в 2014 році було опубліковано в Інтернеті.

Доступні дві магістерські програми (MA/MSc). Програми бакалавра та магістра пропонуються разом із відомим Університетом Мідлсекс у Лондоні. (одна магістерська програма з Middlesex і одна зі знаменитим Folkwang Universität der Künste.

Про Кампус

Берлінський кампус пропонує креативним, пристрасним студентам доступ до стандартних галузевих засобів і викладачів з видатними знаннями предметів і пристрастю, щоб дати можливість кожному студенту розкрити свій потенціал.

 • Добре обладнані студії звукозапису, кіностудії та численні робочі станції на площі 2000 м2
 • Усі курси та програми в SAE Institute у Берліні викладаються англійською та німецькою мовами
 • Потужна мережа з динамічною креативною індустрією в німецькій столиці
 • Додаткові гостьові лекції та семінари з відомими лідерами галузі

Розташування

 • Berlin

  Cuvryspeicher - Cuvrystr. 4, 10997 , Berlin

 • Munich

  Zielstattstr. 30, 81379, Munich

 • Hamburg-Mitte

  Feldstr. 66, 20359, Hamburg-Mitte

 • Cologne

  Carlswerkstr. 11c, 51063, Cologne

 • Frankfurt

  Homburger Landstr. 182, 60435, Frankfurt

Запитання