SAE Institute New Zealand

SAE Institute New Zealand

SAE Institute New Zealand

Введення

SAE, з 53 містечками в 27 країнах, була установка глобального орієнтира для творчого медіаосвіти з 1976 року. У Новій Зеландії, ми з гордістю пропонуємо сертифікат, диплом і ступінь бакалавра в області аудіо та диплом спеціаліста в галузі кіно.

SAE є провідним у світі педагог у творчих галузях ЗМІ. Заснована в 1976 році як перший в світі в поєднанні практичної і теоретичної школи аудіо інженерії, ми тепер по всій земній кулі з 53 кампусів в 27 країнах, а також розширили наш асортимент курсів включає сертифікати, дипломи та ступеня в області:

  • АНИМАЦИЯ
  • Аудіо
  • дизайн
  • Фільм
  • гри
  • Веб-Mobile

У SAE ми пишаємося тим, поставляючи виняткові програми в світового класу. Ми гарантуємо, наші студенти отримують видатне освіту, міжнародно визнаних кваліфікацій, і галузеві відповідні навички.

Наші випускники дійсно є конкурентна перевага.

ПУЕ РІЗНИЦЯ

SAE поставляє видатну галузі зосереджені освіти з 1976 року. Ми встановили орієнтир для кваліфікації третинного рівня у творчій ЗМІ, тому що ми знаємо ці галузі, і ми знаємо, як навчати галузі готових випускників. Ми любимо те, що ми робимо, і ми віддані надання варіантів освіти, які кидають виклик, розвивати і надихати.

SAE оснащує ME ДЛЯ УСПІХУ

Ми є провідним у світі педагог у творчих галузях медіа, тому що ми працюємо в тісній співпраці з нашими партнерами по галузі, ми використовуємо спеціалізовані вчителів у режимі реального світового досвіду, і ми поставляємо індивідуальну освіту в світового класу.

Наші спеціалізовані курси у творчій ЗМІ реагують на динамічною і розвивається природи цих галузей. Ми допоможемо Вам реалізувати свій потенціал і реалізувати свої мрії.

SAE дає мені світі доступ

SAE має 53 відділення в 27 країнах. Наші студенти та викладачі унікальний, різноманітний і творче співтовариство, які зібралися разом, для колективної мети - видатні можливості отримання освіти. Наш досвід всесвітньо відомих і воістину глобальний характер.

SAE курси визнані на міжнародному рівні.

SAE СТАЮТЬ ME до реального світу

У SAE ми знаємо випускники творчих галузей ЗМІ потребують індивідуального практичну підготовку. Ми визнали це в 1976 році, - ось чому ми вперше наші руки-на галузь орієнтована, і персоналізовані програму, доставлений Вам в стан-оф-арт-об'єктів.

Ми також отримати вас з класної кімнати і в реальному світі, з професійними можливостями розвитку на деякі з головних фестивалів і подій нового Zealands в.

SAE прагне досконалості в галузі освіти, і ваших результатів навчання.

SAE розв'язує свій потенціал

У SAE ми допоможемо вам відточити свої навички і досвід з нашої суворої навчальній програмі на основі практичних і технічних досвіду, і обгрунтовані в теорії і критичного аналізу.

SAE тренується в галузі готових випускників з 1976 року. Ми великі, що ми робимо - саме тому ми лідером у творчій медіаосвіти.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

Окленд є найбільшим містом в Новій Зеландії. Унікально розташований між двома гаванями і численними островами в Хаураки робить його відмінним місцем для життя. Окленд є мистецтво і культурне серце Тихого океану. Ви знайдете фестивалі, галерея виставки, театральні сезони і музичні феєрії, щоб назвати тільки деякі з них з досвіду на пропозицію.

мистецтво міста знаходиться під сильним впливом своєї унікальної ідентичності на основі Te Ао маорі, тихоокеанських коренів, природної і культурної спадщини і культурного розмаїття. Місто також має динамічний мистецтва і культурного життя і є домом для деяких з провідних художніх колективів країни. Окленд справив багато талановитих письменників, режисерів і виконавців, а також служити в якості центру видавничої та творчої медіа-індустрії. Для отримання додаткової інформації про життя в Окленді, перевірити: SAE Auckland розташований в селі Парнелл, всього в декількох хвилинах ходьби від центрального ділового району Окленда.

Ми забезпечимо вас з найвищою якістю в галузі визнаної практичної підготовки.

Розташування

  • Auckland

    10, 12 & 18 Heather Street, Parnell, Auckland , 1052, , Auckland

Запитання