Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

Введення

Де ви маєте справу

Університет Сент-Мері в Міннесоті є приватним, некомерційним університетом. Успіх наших студентів є основою нашої турботи.

Студенти обирають Святу Марію з будь-якого числа причин, серед яких: наша вітаюча спільнота; наше прагнення йти разом з кожним студентом, на кожному кроці; наше навмисне зосередження на практичному, практичному досвіді навчання; і наше прагнення допомагати студентам формувати зв'язки, які допоможуть їм у житті післядипломної освіти.

Наш студентський, житловий гуманітарний коледж пропонує 59 спеціальностей на нашому 450-акровому кампусі Уінона. Зручні випускники, бакалаврські програми та програми сертифікатів пропонуються в наших містах-побратимах та містечках Вінона, Рочестері або інших регіональних місцях, а також в Інтернеті. Ми керуємося місією, віддані відмові від елітизму, прийняття поваги і відданості кожній людині. Ми є університетом для студентів, які готові до зростання і які знають, що з правильними можливостями вони можуть побудувати своє майбутнє, чого вони хочуть.

Це - Хто Вас Знає

В центрі Святої Марії є люди, які пізнають вас. Факультет, персонал і ваші однокурсники - всі стають союзниками у вашій навчальній подорожі. Тут, в інтенсивному середовищі пожертвувань, кожен з нас виявляє, наскільки ми можемо зростати. У кожному з наших класів ви знайдете освіту, орієнтовану на особистих стосунків. Тому що ми вважаємо, що кожен заслуговує на можливість вплинути. Для досягнення поза очікуванням. Бути відомим.

Сент-Мері пропонує трансформаційну освіту. Незалежно від того, чи є наші студенти у Віноні, Міннеаполісі чи будь-якому іншому місці світу, досвід - це те ж саме - через інтенсивний пошук, ми допомагаємо учням відкрити істини у світі навколо нас і характер всередині нас. Дізнайтеся більше про підтримку, яку ми можемо запропонувати студентам і аспірантам через наші офіси.

Право студента знати

Відповідно до федерального закону, нинішні та майбутні студенти та їхні батьки мають право знати певну інформацію про Університет Сент-Мері в Міннесоті, включаючи різноманітні академічні відомості, інформацію про фінансову допомогу, інформацію про інституцію та інформацію про ступінь закінчення навчання, безпеку студентських місць та справедливість у легкій атлетиці.

Динамічне та трансформаційне навчальне співтовариство

Місія

Збагачений лазальської католицькою спадщиною, Університет Сент-Мері в Міннесоті пробуджує, виховує і надає можливість учням етичного життя служіння і лідерства.

Бачення верхнього рівня

Maryрунтуючись на своїй католицькій ідентичності в Lasallian, Сент-Мері є національним рейтинговим та інноваційним університетом з глобальним слідом. Випускники Святої Марії отримують передові знання, навички та навички критичного мислення, необхідні для навчання протягом усього життя, успішних працівників, добрих сусідів та етичних громадян, які забезпечують статус св. Марії як відомого національного університету верхнього рівня, що готує майбутніх лідерів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Winona

    Winona Campus, 700 Terrace Heights, MN 55987-1399, Winona

    Запитання