Keystone logo
Saito University College

Saito University College

Saito University College

Введення

У 1988 році пан Тецуо Сайто заснував Академію графічного дизайну Сайто.

Він насправді хотів навчати про красу японської мови та культури. Натомість із надзвичайним підприємницьким інстинктом пан Сайто склав перший диплом Малайзії з графічного дизайну, фактично зробивши Академію Сайто місцевими піонерами в галузі дизайнерської освіти. Його бачення було подвійним: 1) Виховувати та виховувати молоді таланти в дизайні, та 2) Виявляти та розкривати їх пристрасті.

Протягом багатьох років програми та методи, що використовувались, були ретельно і ретельно розроблені, щоб дати можливість випускникам виробляти видатні роботи та нагороджені ідеями, які виводять їхню кар’єру на новий рівень.

У 2008 році була створена Академія безпеки Сайто. А в 2012 році Saito Business School почала пропонувати заняття. Обидва факультети, в тому числі школа дизайну Сайто, стали частиною новоствореного коледжу Сайто. На сьогодні всі 3 школи є успішними організаціями, які щороку випускають понад 2000 випускників.

Наприкінці 2017 року Saito College став Saito University College . З ним з’явилися дипломні програми та розширений викладацький склад, а також нові кампуси.

Пана Сайто вже немає з нами, але його дух ініціативи та підприємництва став невід’ємною частиною шкільної культури, цінностей та самобутності. Ті з нас, хто береться за його мантію, продовжуватимуть смиренно наполегливо надавати доступну освіту світового класу за багаторічною традицією удостоєних нагород досконалості.

Розташування

  • Petaling Jaya

    Jalan Tengah,No 18, 46200, Petaling Jaya

    Запитання