Salzburg College

Salzburg College

Salzburg College

Введення

Salzburg College

Salzburg College - це вищий навчальний заклад, розташований у Зальцбурзі, Австрія. Місією Salzburg College є надання міжнародних освітніх програм у американській академічній традиції ліберального мистецтва.

Освітня філософія

Заняття в Salzburg College навчальні заняття, досвід роботи на робочому місці та академічні поїздки доповнюють один одного. Студенти заохочуються робити свій особистий досвід частиною своїх академічних досліджень. Соціальне та досвідне навчання є основною частиною усіх програм Salzburg College .

Всі класи проводяться англійською мовою, переважно європейські професори, і студенти отримують регулярний кредит США за свою академічну роботу. Студенти навчаються в Salzburg College на семестр, літню сесію або повну академічну програму.

Студентський профіль

Більш сорока років Salzburg College приймає студентів з усього світу, в основному з Сполучених Штатів Америки. Студенти з більш ніж 500 різних коледжів та університетів у всьому світі взяли участь в одному із програм Salzburg College .

Інституційні зв'язки

Salzburg College пов'язаний з більш ніж 150 коледжами та університетами по всій Сполучених Штатах шляхом прямого та непрямого партнерства. Незалежні студенти з усього світу, які хочуть поступити в одну з програм Salzburg College для переказного американського кредиту США, можуть це зробити, подавши заяву через нашу американську рекордову школу, Північний університет штату Іллінойс.

Академічний партнер в Зальцбурзі: Міжкультурний коледж

З 2013 року Salzburg College співпрацює з Міжкультурним коледжем Університету Зальцбурга з дипломною та магістерською програмами. Міжкультурний коледж був заснований амбітною та пристрасною групою вчених із Зальцбурзького університету та інших європейських університетів, які поділяють бачення створення та використання міжкультурної синергії та сприяння інтеграції шляхом підтримки та поваги культурного різноманіття. Їхня місія - розвивати компетенцію для заохочення більш різноманітного суспільства.

У Міжкультурному коледжі найсучасніші дослідження та рішення знаходяться в поєднанні з академічними програмами, призначеними для навчання майбутніх фахівців у галузі міжкультурної компетенції. Поряд з майстром у міжкультурних дослідженнях (німецька та англійська) та диплом з міжкультурної компетентності (німецька та англійська), Міжкультурний коледж також пропонує спеціальні семінари через свою Міжкультурну академію.

84760_pexels-photo-1438072.jpeg

Історія

Salzburg College керується баченням того, що міжнародні освітні програми в Зальцбурзі мають індивідуальний, міжкультурний занурення та досвід росту, пропонуючи умови для відкритого обміну ідеями та культурою.

Місія / бачення

Salzburg College керується баченням того, що міжнародні освітні програми в Зальцбурзі мають індивідуальний, міжкультурний занурення та досвід росту, пропонуючи умови для відкритого обміну ідеями та культурою.

Salzburg College сприяє міжкультурному вивченню не лише на академічному рівні, але й на особистому та професійному рівні, заохочуючи студентів до розуміння та використання культурного розмаїття через компетенцію.

Salzburg College прагне навчити студентів критично мислити у світовому світі, отримуючи академічні, а також професійні навички та навички на все життя. Академічна досконалість - наша передумова.

Історія

Salzburg College був заснований в 1970 році як програма навчання за кордоном для Державного університету штату Іллінойс і Північного університету штату Іллінойс, і почалася класична програма європейських студій ліберального мистецтва.

У 1975 році на існуючі курси додано програму "Фотографія та студія".

Навколо 1985 р. Дві нові галузі навчання - бізнес та зв'язок - розширили навчальний план. Незабаром після цього було запроваджено міжнародне стажування, яке дозволило б ще більше поглинутись австрійсько-європейською культурою.

2013 рік ознаменувався новим етапом для Salzburg College з рішенням співпрацювати з Міжкультурним коледжем Університету Зальцбурга, пропонуючи свої програми першого ступеня в галузі міжкультурних досліджень.

З 2014/15 Salzburg College також буде пропонувати свою першу повну програму BA на сайті в Зальцбурзі.

84759_pexels-photo-1096773.jpeg

Розташування

Розташування
 • Salzburg

  Bergstraße,12, 5020, Salzburg

  • facebook
  • instagram

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання