San Francisco State University

San Francisco State University

San Francisco State University

Введення

Ласкаво просимо в Сан-Франциско державний університет

Розташований в одному з найкрасивіших в світі і різноманітних міст, Штат SF Кампус має яскраве поєднання людей, культур і мов в тихому куточку Сан-Франциско всього в 1,6 км від Тихого океану. Громадський транспорт зручно розташований поруч з кампуса пропонує легкий доступ до жвавому центру міста, всього в 20 хвилинах їзди. Bay Area Сан-Франциско пропонує студентам численні можливості для підвищення їх освітніх програм. Польова, громадські проекти та стажування зробити навчання оживають, даючи вам перевагу на ринку праці після закінчення школи.

кампусів

Головний університетське містечко займає 58 гектарів на березі озера Мерсед Парк, Downtown Campus знаходиться в самому центрі фінансового і технологічного центру міста, Ромберга Tiburon Центр екологічних досліджень знаходиться на березі затоки Сан-Франциско і є Кампус Сьєрра-Невада поле в передгір'ях Сьєрра.

візок

Топ-10 основних валют для іноземних студентів

 1. Бізнес-адміністрування
 2. машинобудування
 3. Інформатика
 4. міжнародні відносини
 5. біологія
 6. Освіта / TESOL
 7. Мовлення і електронних засобів зв'язку мистецтв (BECA)
 8. Кіно
 9. психологія
 10. Спілкування дослідження

академічний календар

 • Падіння семестр в середині серпня по грудень (16 тижнів)
 • Весняний семестр з середини січня по травень (16 тижнів)
 • Літо Сесії працювати з червня по серпень (5-10 тижнів)

Реєстрація

 • Студенти бакалаврату: 26,815
 • Аспіранти: 3441

Іноземні студенти: 1695 РАЗОМ СТУДЕНТІВ: 30,256

Акредитація

Заснована в 1899 році, SF Держава є частиною системи Каліфорнійського державного університету (ЧДУ). SF Держава акредитована Акредитаційної комісії для старших коледжів і університетів Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC). Наукові відділи та програми також в індивідуальному порядку акредитацію.

Рейтинг та поощреніб

SFSU

В регіоні, відомому для інновацій, творчості та прогресивного мислення, SF держава є інтелектуальною душею і серцем навколишній місто. Будучи лідером в області навчання служби спільноти і міжнародного освіти, SF держава є також одним з основних громадянська сила, співпрацюючи з урядом, бізнесом і освітніми партнерами для просування університету і регіону. Наші численні нагороди та відзнаки включають в себе:

 • Заснована перший відділ міжнародних відносин в університеті США (відправка більшого числа студентів за кордоном , ніж будь-який магістратури надання установою в країні);
 • Коледж бізнесу визнаний одним з усього 15% бізнес-шкіл по всьому світу, які відповідають найсуворішим стандартам AACSB міжнародної акредитації;
 • Названий одним з кращих національних шкіл фільм The Hollywood Reporter. У період з 1999 по 2016 рік, більше десятка випускників були номіновані на премію Оскар;
 • 10 випускників і викладачів удостоєні Пулітцерівської премії;
 • Державні квасцов SF заснував успішний бізнес від Bebe магазинів E-Кредиту і займав вищі керівні посади в Starbucks, Symantec, AT & T, Disney і багато іншого.

Житло

SF Держава пропонує кілька на кампусі варіанти житла: гуртожитки, апартаменти з однією, двома або трьома спальнями і сімейні апартаменти. Тема і навчальні спільноти доступні для жителів, які хочуть жити з іншими студентами з аналогічними спеціальностей і особистими інтересами. Процес корпус додатки відділений від застосування університету. Після того як ви подали заявку, ви повинні подати заяву на житло, як тільки ви отримаєте ваш номер SF State ID, Вам не потрібно мати отримав офіційне визнання, щоб подати заявку на житло.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • San Francisco

  1600 Holloway Ave. , 94132, San Francisco

Програми

Запитання