Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Введення

ФІЛОСОФІЯ

Люди знаходяться в центрі того, що ми робимо

Любов до роботи з людьми і здійсненням фізичної активності є основними характеристиками фізіотерапевта. Це якість, які висуваються на перший план, і допомогти їм щодня, особливо при роботі разом зі своїми пацієнтами. Близько міжособистісні відносини і співробітництво грають важливу роль - це теж справа на Ortenau школа фізіотерапії. Це відбувається тому, що кар'єра фізіотерапії, відповідно до того, як ми вчимо його, не тільки дивиться на тіло пацієнта, але у людини в цілому.

Ми, члени управлінської команди школи, побачити себе в якості колег, які працюють з нашими студентами, завжди доступним і під рукою, щоб запропонувати їм підтримку. Ми прагнемо створити приємну атмосферу, в якій наші студенти відчували себе як вдома і можуть жити і вчитися без тиску або стресу. Крім того, ми прагнемо підтримувати їх у розвитку реалістичного розуміння якостей, необхідних для роботи в якості фізіотерапевта. Рівень пропонованого навчання надзвичайно високий. Що ще більш важливо, однак, це щоденний досвід, що люди знаходяться в центрі всього, що ми робимо.

Навчання першого класу

Якість нашого вчення зробило Ортенау школи фізіотерапії в всесвітньо відомий і акредитованого навчального центру. Підтримується командою досвідчених Викладацький включає університетських професорів, лікарів-фахівців і фізіотерапевтів, наші студенти проводять три роки інтенсивно вивчати кожну деталь різних міждисциплінарних, теоретичних і практичних аспектів професії.

По закінченню студенти будуть в змозі забезпечити практичне лікування і застосовувати методи в методичної манері. Крім того, вони будуть більш здатні переглядати їх пацієнтів цілісно. Комунікабельність і емпатія грають важливу роль в практиці нашої професії. Керуючись своїми вчителями, наші студенти відчувають і відчувають, як їх власні тіла рухатися, щоб розвивати розуміння умов їх пацієнтів.

Ortenau школа фізіотерапії співпрацює з лікарнями по всій Німеччині, Франції (Ельзас, зокрема) і Швейцарії. Наше розташування в Південній Бадені, недалеко від французької та швейцарської кордону, дозволяє нам розвивати наші професійні відносини з колегами з цих установ, а також тісно співпрацювати з нашим партнером школою в сусідньому Страсбург. Наші студенти виграють від того, яким чином ми взаємодіємо з нашими сусідами, і з нашої близькості до відмінних центрам досліджень, таким як Фрайбург, Карлсруе і Страсбург.

Паралельно з нашою стандартною підготовки, ми пропонуємо спеціалізовані передові класи конвеєрних останні результати в області медицини і фізіотерапії. Наші студенти можуть відвідувати ці спеціалізовані класи і під час і після завершення їхнього навчального курсу. Ідеї ​​надані зовнішніми учасниками і жваві дискусії допомагають студентам переглядати різні поля з різних точок зору. Крім того, ці заняття часто допомагають студентам налагоджувати контакти, які можуть допомогти їм при вході в робочу життя.

рух

Ми орієнтуємося на людей, як вони рухаються. Тому само собою зрозуміло, що середня денна школа вельми різноманітна і бачить наших студентів завжди на ходу. Рух також є невід'ємною частиною діяльності на пропозицію їм проводити свій вільний час. Шварцвальд і Вогези практично на нашому порозі і відкрите запрошення, щоб отримати там і отримати я nvite їх, щоб отримати там і рухатися в красивою природою. Доглянуті цикл і пішохідні маршрути по всьому Eckartsweier, а також місцеві умови для футболу, легкої атлетики та гімнастики, пропонують інші відмінні можливості для занять спортом і відпочинку.

Крім того, одноденні Фрайбург, Карлсруе, Страсбург і Базель ідеально підходить для студентів, які потребують перерву. Поза уроків, ми пропонуємо безкоштовні курси з таких предметів, як аеробіка, тай-чи, цигун і академічного малюнка. Вони призначені для того, щоб допомогти студентам розслабитися, при одночасному підвищенні їх самосвідомості і сприйняття їх власних тіл.

Це завжди цікаво подивитися, як наші студенти спираються на їх особистому досвіді руху і, натхненний різних видів діяльності, які ми пропонуємо, беруть на себе зобов'язання в повній мірі для досягнення своїх професійних цілей. Це є ключовим, тому що тільки за допомогою таких особистого досвіду, що їм стає відомо про те, що людське тіло набагато більше, ніж сума його частин.

робочі місця проживання

Фізіотерапевти працюють в різних спеціалізованих областях медицини, і кар'єра пропонує широкий спектр заходів і можливостей, аж до володіння приватної практики. Ми показуємо наші студент все з доступних їм варіантів і активно підтримувати їх, щоб знайти свою особисту спеціалізацію в межах області фізіотерапії.

В рамках транскордонної мережі, ми можемо поставити їх в контакті з колегами і організаціями, що працюють в цих областях. З другого року навчального курсу, студенти виконують контрольовані розміщення роботи в окремих установах в Бадені-Вюртемберзі, Ельзас і по всій Німеччині.

Клінічні розміщення включають в себе 1600 годин в загальному поділі на спеціалізовані сегменти. Вони формують частину навчання і вирішальний крок на шляху до забезпечення успішного професійного майбутнього. Ніде студенти відчувають очікування і вимоги обраної професії більш безпосередньо, ніж коли насправді їх практикувати. Ті, хто починав в своїй кар'єрі мають можливість дізнатися, скільки фізичного і психологічного стресу вони можуть винести, покласти їх терпіння і наполегливість в тесті, і використовувати ці нові ідеї, щоб переглянути свої особисті цілі.

Школа в самому серці спільноти - кампус

Фізіотерапія включає в себе, допомагаючи кожній людині, щоб знайти кращий спосіб отримати повне відчуття благополуччя. Ця філософія знаходить своє відображення в соціальному середовищі нашої школи. Життя і навчання в співтоваристві Eckartsweier, де розташована наша школа, характеризуються тісними міжособистісними відносинами, співробітництвом і місцевих жителі Південного Бадена шарм. Барвисто намальовані, сучасні шкільні будівлі ідеально поєднуються з традиційними фахверковими будинками села, що переходять в ідилічні сільські околиці, як теплий сплеск кольору. Доповнюючи один одного, кампус і села об'єднуються як єдине ціле. Наші студенти приїжджають з різних країн Європи, що робить Eckartsweier в енергійне місце зустрічі різних культур. Відмінна інфраструктура з безліччю магазинів і розважальних закладів, а також розслабленим спосіб життя зробити життя на краю Шварцвальда дуже приємний досвід. Ці прекрасні околиці допомогти студентам досягти успіху в розумінні і відчувати кар'єру фізіотерапії перших рук.

Розташування

  • Germany Online

    Staatl. anerkannte Physiotherapieschule Ortenau gGmbH Birkenstraße 5 (entrance Willstätterstraße) 77731 Willstätt-Eckartsweier Germany, , Germany Online

Програми

Запитання