Sweet Briar College

Sweet Briar College

Sweet Briar College

Введення

Sweet Briar College ( SBC ) готує жінок (а на рівні випускників - чоловіків) до продуктивних, відповідальних членів світового співтовариства. Вона зосереджена на особистих та професійних досягненнях за допомогою спеціальної освітньої програми, що поєднує в собі гуманітарні науки, підготовку до кар’єри та індивідуальний розвиток. Викладачі та співробітники направляють студентів стати активними учнями, чітко міркувати, переконливо говорити та писати та вести чесно. Вони створюють освітнє середовище, яке є одночасно інтенсивним та підтримуючим, і де навчання відбувається в багатьох різних місцях, включаючи клас, спільноту та світ.

Ми творимо історію з наших перших днів. Нашими випускниками були політичні лідери, лікарі та ветеринари, науковці, новатори та руйнівники. Вони є керівниками громад та особами, які приймають рішення. Вони щедрі та рішучі. Наша основна навчальна програма щодо керівництва жінками є інноваційною та енергійною. Коли наші студенти закінчують навчання, вони є переконливими комунікаторами, які вміють думати на ногах та об’єднувати людей. Незалежно від того, що вони навчаються і куди вони звідси йдуть, жінки Солодкого Бріара готові керувати ними.

Sweet Briar College спеціалізується на підтримці інклюзивного, виховуючого середовища, яке поважає індивідуальний вибір та відмінності.

Sweet Briar College акредитований Комісією коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл для нагородження бакалавра мистецтв, бакалавра образотворчих мистецтв, бакалавра наук та магістра мистецтв у галузі викладання.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Sweet Briar

    Chapel Road,134, 24595, Sweet Briar

    Запитання