Keystone logo
© Monday
SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

Введення

SBS Swiss Business School – це високопоставлений міжнародно акредитований бізнес-навчальний заклад, який займається підготовкою студентів до кар’єри в глобальній економіці.

Школа зі штаб-квартирою в Цюріху розширює свою прихильність до досконалості та глобальної бізнес-перспективи через динамічні центри навчання в Мадриді та Барселоні , розташовані в жвавих бізнес-екосистемах. Ці центри бездоганно поєднують освіту з реальним бізнесом, покращуючи досвід навчання практичними ідеями та можливостями.

SBS Swiss Business School є піонерами інноваційного експериментального навчання , пропонуючи програми, які поєднують академічну теорію з реальними бізнес-додатками. Цей метод створює живу освітню атмосферу, покращуючи практичні навички та сприяючи інноваціям.

Завдяки різноманітному студентському корпусу та викладачам, що складається з експертів галузі, SBS забезпечує середовище для співпраці та збагачення, де студенти можуть навчатися у досвідчених професіоналів, спілкуватися з однолітками з усього світу та створювати цінні можливості для спілкування.

Що нас відрізняє?

✅ Швейцарська якісна освіта: наші програми в Іспанії, збагачені престижними швейцарськими стандартами, забезпечують освіту, яка відзначається досконалістю та суворістю.

✅ Динамічне навчальне середовище: використовуючи унікальну модель коворкінгу, ми інтегруємо освіту в діловий світ, пропонуючи раннє стажування та спілкування.

Сучасні зручності: цілодобовий доступ без вихідних, тренажерний зал, аудиторія, кафе-бар і тераса з видом на Гран-Віа, створені, щоб надихнути на успіх і підтримувати збалансований спосіб життя.

✅ Передова навчальна програма: завдяки реальним тематичним дослідженням і затребуваним навичкам, наша навчальна програма створена, щоб тримати вас на передньому краї бізнес-інновацій.

✅ Навчайтеся у найкращих: співпрацюйте з провідними експертами, які приносять свої інноваційні ідеї та практичний досвід безпосередньо в наші класи.

✅ Індивідуальний коучинг: з невеликими розмірами класів ми надаємо персоналізований коучинг, забезпечуючи індивідуальну та збагачену навчальну подорож.

Campus Life & Facilities

SBS Swiss Business School Madrid Campus стратегічно розташований на Гран Віа, пропонуючи студентам неперевершений доступ до яскравих культурних, ділових і соціальних заходів!

Наш центр кампусу дає вам можливість процвітати в реальному світі роботи через захоплююче навчання в динамічному середовищі коворкінгу, де вас чекають зв’язки та кар’єрні можливості.

Насолоджуйтеся цілодобовим доступом 7 днів на тиждень , першокласними зручностями та мережевими подіями на даху з чудовими краєвидами. Залишайтеся активними з нашим тренажерним залом на території кампусу , покращуючи свій спосіб життя та роблячи кожну мить винятковою.

Відгуки учнів

Рейтинги

 • Рейтинг № 2 онлайн MBA за версією CEO Magazine 2023
 • Рейтинг №6 Європейського MBA за версією CEO Magazine 2023
 • Рейтинг № 7 Global MBA за версією CEO Magazine 2023
 • Tier 1 Global MBA згідно з CEO Magazine 2023
 • Програма Premier DBA за версією CEO Magazine 2023
 • 20 найкращих рейтингів QS Online MBA 2023: Європа
 • Одна з найкращих бізнес-шкіл Швейцарії за рейтингом The Eduniversal Business Schools Ranking 2022

Розташування

 • Madrid

  Gran Vía, 4, 28013, Madrid

 • Kloten

  Flughafenstrasse 3 Kloten-Zurich Switzerland, 8302, Kloten

 • Barcelona

  Pg. de Joan de Borbó, 99, 08039, Barcelona

  Запитання