Keystone logo
School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

Введення

Ласкаво просимо до Бізнес-школи, Китайський університет Женьмінь (RMBS)! Як одна з провідних шкіл бізнесу в Китаї, RMBS може похвалитися найдовшою історією управління освітою в Китаї, починаючи з 1950 року. Сильні сторони нашої школи грунтуються на багатому накопиченні інтелектуальних активів нашого материнського університету в галузі гуманітарних та соціальних наук, давно Постійна традиція тісної інтеграції між теорією та практикою, тісна взаємодія з підприємствами та урядами та велика база випускників. Школа є лідером зі світовою перспективою та глибоким розумінням китайського менеджменту.

Школа готується стати “бізнес-школою світового класу як експертом з китайського менеджменту”. Ми виховуємо майбутніх лідерів із глобальними перспективами та сильним почуттям корпоративної соціальної відповідальності та ділової етики. Для досягнення цієї мети ми розробили високоінноваційні освітні програми, наголошуючи на викладанні, що базується на конкретних випадках, на досвіді, рефлексії та навчанні на основі дій. «Корінь Китаю, глобальний охоплення» укладає нашу китайську історію та глобальне майбутнє. Наше дослідження включає корінні практики управління в Китаї та дотримання суворості міжнародних стандартів.

В останні роки наша школа стрімко підвищила рівень інтернаціоналізації у своїх дослідженнях, освітніх програмах, складі викладачів та студентів та в управлінні школою. Це одна з перших партій китайських бізнес-шкіл, які були акредитовані EQUIS та AACSB і є членом Глобальної мережі вдосконаленого управління (ініційованої Єльською школою менеджменту). На основі партнерських відносин із 80+ провідними бізнес-школами у всьому світі ми пропонуємо широкі семестрові можливості обміну за кордоном, можливості подвійного дипломування та доступ до програм та курсів, що пропонуються провідними бізнес-школами по всьому світу.

Наші основні цінності - це інновації у досягненні досконалості. Створюючи та поширюючи знання, ми робимо внесок у світ, досягаючи самореалізації. Ми завжди вітаємо нових викладачів та співробітників з ідеями та захопленням, а студенти, які мріють досягти успіху у світі бізнесу, приєднуються до нас на передовій освіті з управління.

Декан та професор
Бізнес Школа,
Китайський університет Женьмінь

142973_1.jpg

Факти і цифри

Історія школи бере свій початок з 1950 року. Відома як новатор в галузі управління освітою в Китаї, вона була однією з перших партій академічних інститутів, яка запропонувала власну китайську програму МВА, програму EMBA, програму MPAcc та доктора наук програми з економіки промисловості, загального управління та бухгалтерського обліку. Це також було першим, хто здійснив китайсько-іноземну спільну програму EMBA.

Навчаючи близько 4000 студентів, RMBS є найбільшою та найбільш інтернаціоналізованою серед усіх 32 шкіл Китайського університету Женьмінь (загальна чисельність студентів: 25 000+; за рейтингом Міністерства освіти № 1 в галузі соціальних та гуманітарних наук у Китаї) .

Школа має 7 академічних кафедр, включаючи загальний відділ управління, відділ організації та людських ресурсів, відділ маркетингу, відділ науки та техніки управління, відділ економіки торгівлі, відділ бухгалтерського обліку та фінансовий відділ. Серед 138 штатних викладачів 30% мають докторську ступінь за кордоном. ступені, присвоєні Принстонським університетом, Університетом Карнегі-Меллона та Університетом Рутгерса, серед інших. У 2012 році дисципліна ділового адміністрування Університету Женьмінь (під бізнес-школою) посіла 1 місце в національному оцінюванні дисциплін першого рівня Міністерством освіти. У 2017 році він був визнаний одним з найвищих рівнів (найвищий рівень: A +) в Китаї.

Наша школа отримала акредитації як EQUIS (у 2010 р.), Так і AACSB (у 2013 р.) Та недавно потрапила до 50 найкращих за версією Financial Times за програмами MBA, EMBA та EE. Школа є одним із членів-засновників Глобальної мережі вдосконаленого управління (GNAM), започаткованої Єльською школою управління в 2012 році.

142974_2.jpg

Місія, бачення та цінності

Місія

Сприяти світовій управлінській мудрості та талантам світового лідерства.

Бачення

Бути бізнес-школою світового класу як експерт з китайського менеджменту.

Цінності

Інновації у досягненні досконалості.

Соціальна відповідальність

Відповідно до стратегічної мети «стати найбільш шанованою бізнес-школою», Школа сформувала Комітет з питань етики та соціальної відповідальності 1 квітня 2013 р., Який мав на меті підвищити обізнаність персоналу та студентів про етику, соціальну відповідальність та стійкість. допомога Управління у справах студентів, Генерального офісу, Асоціації студентських волонтерів та Профспілки.

142975_3.jpg

Розташування

  • Beijing

    Mingde Business Building, No.59, Zhongguancun Street, Haidian District, 100872, Beijing

    Запитання