Keystone logo
Schweizerische Hotelfachschule Luzern

Schweizerische Hotelfachschule Luzern

Schweizerische Hotelfachschule Luzern

Введення

Заснована в 1909 році, SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern є однією з двох оригінальних швейцарських шкіл готельного менеджменту та пропонує один із двох ступенів бакалавра наук у галузі готельного менеджменту в Швейцарії, акредитованих федеральним урядом Швейцарії та відповідно до Болонської декларації.

Понад 100 років найкращі готелі світу зверталися до SHL, щоб знайти готельєрів, підприємців і менеджерів майбутнього. Сьогодні ми відомі в усьому світі тим, що розвиваємо талант людей і навчаємо найкращих у готельній індустрії.

Особливості кампусу

Розміщення

Готель SHL, наше студентське житло, має чудові стандарти та підтримує здоровий спосіб життя в прекрасному середовищі на березі озера, яке відображає справжній готельний досвід, з різними категоріями номерів з окремою ванною кімнатою на вибір. На додаток до сучасних, просторих номерів, студентський готель пропонує громадську кімнату з повністю обладнаною кухнею та внутрішнім двориком, а також великою терасою на даху.

Перегляньте брошуру про готель SHL на нашому веб-сайті.

  Стипендії та фінансування

  Статистика випускників

  Рейтинги

  SHL Swiss Hotel Management School Lucerne посіла перше місце в освітньому рейтингу Eduwo. В опитуванні взяли участь 6000 студентів, які отримали дипл. Hôtelier-Restaurateur/Hôtelière-Restauratrice HF визнано найпопулярнішим у Швейцарії. Ми показуємо, що відрізняє SHL.

  Менеджерів готують у відомій школі готельного менеджменту з 1909 року. Кожен, хто навчається в Швейцарській школі готельного менеджменту в Люцерні, отримує «поглиблену, орієнтовану на застосування та практику підготовку з менеджменту гостинності з національним і міжнародним визнанням», пише SHL. у своїй інформаційній брошурі. Місія SHL полягає в тому, щоб навчати, супроводжувати та формувати висококваліфікованих менеджерів на їхньому шляху. 96 відсотків студентів, які надали рейтинг для освітнього рейтингу, рекомендують SHL та dipl. Hôtelier-Restaurateur/Hôtelière-Restauratrice HF продовжується, а загальний рейтинг становить 4,5 із 5 зірок. Ці цифри свідчать про те, що випускники дуже задоволені.

  «Ми навчаємо молодих людей з особистим бажанням і використовуємо орієнтовані на майбутнє та сприяючі навчанню методи та навчальний зміст», — каже SHL. Навчальний курс дипл. Hôtelier-Restaurateur/Hôtelière-Restauratrice HF базується на багаторічному досвіді того, що керівний персонал повинен знати всі сфери готельного бізнесу. Цей тип навчання «веде до комплексних навичок, необхідних для управління компанією». Таким чином, курс навчання може впевнено охопити концепцію практичного значення. «П’ять практико-орієнтованих семестрів і професійна діяльність між ними чітко відображають цю філософію», — пише SHL на своєму веб-сайті.

  Розташування

  • Luzern

   Adligenswilerstrasse, 22, 6006, Luzern

  Запитання