Keystone logo
Scientific College of Design

Scientific College of Design

Scientific College of Design

Введення

Scientific College of Design - це приватний вищий навчальний заклад з мистецтв та дизайну, розташований у Маскаті, Султанат Оман. Створений Указом Міністра та регульований Міністерством вищої освіти, коледж офіційно запровадив свої академічні програми та послуги в жовтні 2004 року. Коледж управляється опікунською радою, керованою Генеральним директоратством приватних університетів та коледжів.

Scientific College of Design створений на основі твердої віри та твердої пропаганди ролі мистецтв як невід'ємної частини нашої суспільної свідомості, як агента прогресивних змін та як потужного каталізатора у формуванні думок та дій наших національних та глобальних спільнот.

Засновники коледжу підтримують філософію, що дизайн - це як мистецтво, так і наука, за допомогою якої створення мистецтва - це зайнятися дизайном, і що значущий дизайн базується на науковій основі. Таким чином, коледж корениться у стійкій цілісності цілісної освіти, яка підтримує модель вищих навчальних закладів гуманітарних та наукових дисциплін та урівноважує офіційне вивчення дизайну з широким впливом гуманітарних наук, літератури та соціальних наук. Scientific College of Design заснований на принципі академічної досконалості та найсучаснішої творчості у мистецтві та дизайні, порівняно з подвійними критеріями міжнародної валюти та місцевої актуальності.

Розташування

  • Muscat

    Muscat, Оман

    Запитання