Scripps College

Scripps College

Scripps College

Введення

Коли Скриппс був заснований в 1926 році в Клермонті, штат Каліфорнія, це була одна з небагатьох установ, яка займається вихованням жінок для життя відданих і заангажованих. З тих пір Скриппс продовжує відстоювати якості розуму та духу, дотримуючись бачення своєї засновниці, газетного підприємця та меценатки Елен Браунінг Скриппс. Сьогодні Scripps пропонує сувору міждисциплінарну навчальну програму, міцну інтелектуальну спільноту, прихильність до різноманітності та інклюзії та багатий досвід проживання, призначений для формування наступного покоління жінок-лідерів.

"Місія Scripps College - навчити жінок розвивати свій інтелект і таланти шляхом активної участі у спільноті науковців, щоб випускники могли внести свій внесок у суспільство через державне та приватне життя керівництва, служіння, доброчесності та творчості".

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Claremont

    North Columbia Avenue,1030, 91711, Claremont

    Запитання