Stevens-Henager College

Stevens-Henager College

Stevens-Henager College

Введення

У Stevens-Henager College ви знайдете відповідну ступінь, яка допоможе вам розпочати кращу кар'єру, щоб ви могли швидше почати жити своїм життям. Незалежно від того, ви закінчили середню школу чи вже заснували свою кар’єру, Стівенс-Хенагер надає ступінь, необхідну для досягнення ваших мрій на ваших умовах та за вашим графіком.

Обслуговуючи громаду в штаті Юта, Стівенс-Хенагер є некомерційною організацією, тобто ми інвестуємо в студентів. Від зарахування до випускного (і навіть після) ми прагнемо вашого успіху. Дізнайтеся, чим відрізняється Стівенс-Хенагер, і відкрийте свою кар’єру в галузі охорони здоров’я, бізнесу чи інформаційних технологій.

У Stevens-Henager College ми вважаємо, що менша школа може Stevens-Henager College змінити вашу кар’єру. Дізнайтеся про те, Stevens-Henager College відрізняється від традиційного коледжу чи університету. Причиною того, що ми робимо те, що робимо, є те, що ви досягаєте успіху у своїх кар’єрних цілях і живете тим, яким хочете. Дізнайтеся про Stevens-Henager College та про те, що це означає для вас як студента.

Stevens-Henager College прагне розумних, керованих, продуктивних, талановитих та інноваційних викладачів та співробітників, щоб допомогти нашим студентам досягти успіху.

Stevens-Henager College акредитований Акредитаційною комісією шкіл та коледжів кар'єри (ACCSC). ACCSC - це акредитаційне агентство, визнане Міністерством освіти США.

У Stevens-Henager College ми унікально створені, щоб допомогти вам досягти своїх кар’єрних цілей. Наша акредитація та наш статус некомерційної організації допомагають нам надати вам якісну освіту, орієнтовану на кар’єру, яку ви вимагаєте.

Розташування

 • Salt Lake City

  West Vine Street,383, 84123, Salt Lake City

  • West Haven

   South 1350 West,1890, 84401, West Haven

   • Boise

    South Entertainment Avenue,1444, 83709, Boise

    • 2001

     2001, США

     Запитання