Keystone logo
Siena College

Siena College

Siena College

Введення

Сієна коледж є приватною, католицької гуманітарний коледж розташований в Loudonville, штат Нью-Йорк.

Сієна коледж є приватною, католицької, гуманітарний коледж розташований в Loudonville, Нью-Йорк-10 хвилинах від столиці штату Олбані в центрі столичного регіону в Нью-Йорку.

З 32 спеціальностями, 80-плюс неповнолітніх і сертифікатів, а також престижних програм спільних ступенів в галузі гуманітарних наук, науки та бізнесу, Святі мають понад 1200 унікальних способів для досягнення своїх особистих і професійних цілей. Але це тільки початок.

Наші 3000 Святі приїжджають з усього світу і залишити не тільки більш глибоке розуміння цього, але інструменти, необхідні взяти активну і конструктивну участь в ньому. Вони швидко реалізувати освіту Сієна не те, що ви отримаєте, це те, що ви робите.

Сотні варіантів студентського життя, починаючи від Червоного Хреста регбі приєднатися з 22-спортивного відділу Сієни I спортивну програму, щоб надати студентам можливість отримати в грі, незалежно від їх інтереси можуть бути. Великі програми навчання за кордоном і занурення сервіс-навчання дозволяють для виявлення і відображення.

Святі працювати в тісному контакті зі своїми професорами (12: 1 співвідношення студент-факультет), скориставшись єдиних в своєму роді ресурсів і один на один науково-дослідних можливостей у всіх областях. За освітою в Сієна посилена за рахунок надійної програми стажування, яка включає в себе топ запуску компаній, некомерційних організацій і урядових організацій, які управляють зростання цього регіону.

Високого впливу навчальні центри, турботливого і викладачів, які займаються висовуєте кращих в своїх студентів, а також францисканський традиції служби та спільноти визначають, хто ми і дати студентам перевагу тривалості життя.

Святі успіху. Дев'яносто п'ять відсотків недавніх випускників працевлаштовані або продовжують свою освіту, багато хто з яких працюють і навчаються в провідних організаціях і випускників програми. Третина наших випускників говорять зв'язок Siena привела до своєї першої роботи.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Loudonville

    515 Loudon Road, 12211, Loudonville

Запитання