© ©Siena Heights University
Siena Heights University

Siena Heights University

Siena Heights University

Введення

Siena Heights University — католицький університет, заснований у 1919 році за підтримки сестер-домініканок Адріан. Siena Heights — це навчальний заклад, акредитований Комісією з вищого навчання, заснований у традиціях ліберальних мистецтв, який навчає різноманітне співтовариство студентів традиційного віку та працюючих дорослих, що пропонує ступінь молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра. Штаб-квартира університету розташована в Адріані, штат Мічиган, з центрами отримання дипломів у Дірборні, Саутфілді, Бентон-Харборі, Монро, Батл-Кріку, Каламазу, Лансінгу, Джексоні та в Інтернеті.

Місія

Назва Сієна вшановує святу Катерину Сієнську, італійську домініканку 14-го століття, яка присвятила своє життя пошуку правди та соціальної відповідальності. Подібним чином місія закладу – допомогти студентам стати більш компетентними, цілеспрямованими та етичними – виростає з філософії Сієни.

Протягом усієї своєї історії Siena Heights склала горду традицію інноваційного реагування на складні соціальні потреби. Спочатку коледж для жінок, які мали намір стати вчительками, Сієна з роками розширила свої пропозиції і до 1950-х років була визнана одним із 10 найкращих гуманітарних коледжів країни для жінок.

Місія Siena Heights University , католицького університету, заснованого та спонсорованого сестрами-домініканками Адріан, полягає в тому, щоб допомогти людям стати більш компетентними, цілеспрямованими та етичними через середовище викладання та навчання, яке поважає гідність усіх.

Акредитація

Вища навчальна комісія

На додаток до акредитації Siena Heights University Комісією з вищого навчання, наступні академічні програми акредитовані їхніми професійними організаціями:

  • Програми BFA та BA з мистецтва акредитовані Національною асоціацією шкіл мистецтва та дизайну (NASAD).
  • BSW у сфері соціальної роботи акредитована Комісією з акредитації Ради з освіти соціальної роботи (CSWE).
  • Відділ освіти в Siena Heights University отримав акредитацію на рівні початкової ліцензії Радою з акредитації підготовки викладачів (CAEP).
  • Програми бакалавра з медсестринства в Siena Heights University акредитовані Комісією з колегіальної освіти медсестер (CCNE), 655 K Street NW, Suite 750, Washington, DC 20001, 202-887-6791.
  • Магістерська програма медсестринства в Siena Heights University проходить первинну акредитацію від Комісії з колегіального медсестринського навчання (CCNE), 655 K Street NW, Suite 750, Washington, DC 20001, 202-887-6791. Подання заявки на акредитацію не гарантує, що акредитацію буде надано.

Siena Heights є членом Асоціації католицьких коледжів та університетів, Мічиганської асоціації коледжів для педагогічної освіти, Асоціації незалежних коледжів та університетів Мічигану, Мічиганського фонду коледжів (MCF), Ради незалежних коледжів, Національної асоціації Міжвузівська легка атлетика, Рада можливостей в освіті, Асоціація керівних рад, Національна асоціація співробітників коледжів та університетів, а також кілька спортивних конференцій, включаючи спортивну конференцію Росомахи-Хузьера.

Університет уповноважений готувати студентів до сертифікації викладачів у Мічигані та інших штатах. За запитом студенти можуть перевірити акредитацію університету в офісі віце-президента з академічних питань, Sacred Heart Hall, кімната 202, на кампусі Adrian.

Розташування

  • Adrian

    East Siena Heights Drive,1247, 49221, Adrian

Запитання