Keystone logo
Siena Heights University Бакалавр спеціальної освіти – когнітивні порушення для сертифікації вчителів K-12
Siena Heights University

Бакалавр спеціальної освіти – когнітивні порушення для сертифікації вчителів K-12

Adrian, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

USD 545 / per credit

На кампусі

Введення

Основна мета програми спеціальної освіти полягає в тому, щоб розвинути впевнених у собі, допитливих і вдумливих викладачів, які мають широкі та глибокі знання про проблеми з навчанням і когнітивні порушення.

Філософія програми спеціальної освіти базується на переконаннях, які впливають на характер і зміст навчальних пропозицій. Акцент робиться на поєднанні практичного застосування з теоретичним обговоренням і правовими/етичними аспектами сприяння навчанню дітей з обмеженими можливостями.

Siena Heights UniversityФілософія підготовки студентів спеціальної освіти до навчання осіб з когнітивними порушеннями побудована на 10 основних пунктах:

 1. Освіта для всіх людей.
 2. Особи з когнітивними порушеннями краще обслуговуються, коли програми визначаються індивідуальними навчальними потребами, а не категоріальними етикетками.
 3. Точні дані є рушійною силою освітніх програм і є основою цілей і завдань освітньої програми.
 4. Для осіб з когнітивними порушеннями мають бути доступні всі навчальні та громадські ресурси. Визначення місця розміщення з найменшими обмеженнями має ґрунтуватися на даних оцінки.
 5. Навчання осіб з когнітивними порушеннями має починатися якомога раніше і тривати стільки, скільки буде потрібно. У всіх аспектах життя критичні переходи від одного періоду до іншого.
 6. Програма підготовки кандидатів на педагогічну освіту для навчання осіб з когнітивними порушеннями має охоплювати всі сфери навчання, включаючи академічну, соціальну, повсякденне життя та професійно-технічну освіту. Програма має базуватися на даних досліджень і найкращому досвіді.
 7. Типовий навчальний план є основою для побудови індивідуальної освітньої програми для осіб з когнітивними порушеннями.
 8. Школи, а також вчителі та інші шкільні спеціалісти є невід’ємною частиною громади. Учитель спеціальної освіти має надавати як прямі, так і непрямі послуги та підтримку громаді.
 9. Роль програми навчання вчителів полягає в тому, щоб задовольнити освітні потреби жителів штату Мічіган.
 10. Стандарти Мічиганського департаменту освіти, Мічиганські адміністративні правила спеціальної освіти (MARSE) і сучасні найкращі практики повинні бути платформою, на якій будується програма підготовки вчителів. Мета програми полягає в тому, щоб забезпечити лідерство в розробці вдосконаленої навчальної програми.

Акредитація

Siena Heights UniversityВідділ освіти отримав національну акредитацію від Ради з акредитації підготовки викладачів (CAEP) на повні сім років, з весни 2020 року до весни 2027 року. Ця акредитація засвідчує, що вищезазначені програми початкової професійної сертифікації надали докази відповідності всім стандартам CAEP.

Відмінності програми

 • Рівень найму випускників 100 відсотків;
 • Загалом 74 відсотки курсів мають клінічний польовий досвід;
 • Практичне моделювання навчання.

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання