Keystone logo
Simpson College

Simpson College

Simpson College

Введення

Про Сімпсон

Заснована в 1860, Сімпсон підготував покоління студентів для успішної кар'єри, випускників шкіл або робіт з технічного обслуговування. Наш гарний університетське містечко сидить на 75 акрів в Індіанола, Айова і пропонує найкраще з обох світів: турботливу академічного середовища, що близько до кар'єри, інтернів та розважальних закладів, доступних в столиці штату Айова.

Більшість наших професорів тримати високі ступеня в своїй області, і вони сповнені рішучості допомогти більш ніж 1400 студентів реалізувати свої мрії. Студентське життя є захоплюючим і задоволення, з десятками можливостей для студентів, щоб брати участь у всьому, від грецького життя до міжвузівських і очний спортом. Успіх Сімпсона в просуванні програм якості і забезпечуючи виняткову цінність, були визнані на національному рівні конкурентними коледжів Петерсона і США Новини. Це відмінний коледж, і тим більше, що люди дізнаються про Сімпсона, тим більше враження вони стають. Ми запрошуємо Вас відвідати і ближче.

Інформація Заснований У 1860 році Сімпсон Коледж був заснований членами Iowa Об'єднаної методистської церкви.

Акредитація Сімпсон Коледж був повністю акредитовані навчальних комісії вищого і члена Центральної асоціації Північної з 1913 року.

Місця Indianola, Айова, спільнота 13000 чоловік розташований в 12 милях на південь від Де-Мойн, який є процвітаючою столицею штату Айова. Сімпсон також має кампуси в West Des Moines і Анкені.

Головний кампус Вісімдесят п'ять акрів становлять головний університетське містечко Сімпсона в Indianola з 34 основних будівель, в тому числі: Коледж Холл, Wallace Hall, Мері Беррі Холл, Джордж Вашингтон Карвер Science Center, Dunn бібліотека, Kent Campus Center, Smith Memorial Chapel, Blank Центр виконавських видів мистецтва, Спортивний комплекс, Емі Робертсон музичний центр і Генрі Х. і Thomas H. Макнейл Hall.

Характер Сімпсон Коледж пов'язаних з Об'єднаної методистської, незалежна, магістрант, спільне навчання, ліберал-коледжу мистецтв.

Навчальний рік Два-чотири місяці семестру і один термін три тижні в травні, що дозволяє проводити спеціалізовані дослідження з питання або за межами кампуса, становить навчальний рік.

кількість факультету Факультет співвідношення учнів є одним професором на кожні 13 студентів з 86 відсотків від 95-го члена, повний робочий день факультету, заробивши найвищу ступінь в своїх областях.

кількість студентів Студент тіло складається з 1400 студентів-очників і 300 студентів-заочників.

Вхід Форма заявки, високі стенограми школи, ACT або SAT оцінки і рекомендації від основної суми або методистом розглядаються в процесі прийому.

Витрати Витрати на 2016-17 навчальний рік є: навчання та зборів $ 35876; стандартний номер коштує $ 3860; стандартна плата коштує $ 4103.

Majors, Неповнолітні та Програми Сімпсон пропонує 80 майорів, неповнолітніх і програм.

Позакласні організації Вісімдесят чотири відсотки студентів беруть участь в студентському самоврядуванні, газети, радіо, міжвузівських і очний спорту, грецької життя, діяльності підрозділів, честь і професійних груп, музики, драми, релігії та інших груп інтересів.

Міжвузівський Спорт Чоловіки: бейсбол, баскетбол пересіченій місцевості, футбол, гольф, футбол, теніс, легка і поле, боротьба; Жінки: баскетбол , крос-кантрі, гольф, софтбол, футбол, плавання, теніс, легка і поле, волейбол

  • Останні Айова Міжвузівський Спортивний конференції Чемпіон (з 1987 року).

Почесті і професійні суспільства Альфа Дельта Лямбда; Альфа Сигма Lambda; Бета Бета Бета; Епсілон Sigma; Му Phi Epsilon; Омікрон Дельта Каппа; Phi Альфа Theta; Phi Mu Альфа Sinfonia; Студентська асоціація освіти.

грецькі організації Братств: Альфа Тау Омега, Каппа Theta Psi, Лямбда Чи Альфа, Сигма Альфа Епсілон жіночих клубів: Дельта Дельта Дельта, Каппа Каппа Гамма, Пі Бета Фі, Sigma Lambda Гамма

відмінними Факти Сімпсон визнаний за його якості програм і цінності конкурентними коледжів Петерсона і США Новини та World Report. Крім того, Сімпсон входить в число 100 кращих коледжів країни в процентному відношенні студентів, що навчаються за кордоном, відповідно до США Новини та World Report. Сімпсон також літній будинок міжнародно визнаного Des Moines Metro Opera. Відомий вчений Джордж Вашингтон Карвер почав свою кар'єру в коледжі Сімпсон в 1890 році.

адміністратори Head Голова Опікунської ради: Sunnie Ріше Президент: Кабінет Джей Сіммонс президента

Розташування

  • Indianola

    701 North C Street Indianola, Iowa 50125, 50125, Indianola

    Запитання