Sinclair Community College

Sinclair Community College

Sinclair Community College

Введення

З одного з Найнижчі показники за навчання в Огайо, Сінклер Community College незмінно входить в число верхньої і прагне до забезпечення якісної освіти.

Сінклерстудента до відношенню здатності дев'ятнадцяти до одного з найнижчих в будь-якому коледжі Огайо. Сінклер був заснований як коледж YMCA в 1887 році, і обслуговує понад 30000 щороку, з більш ніж 330 студентів-очників, які відвідують Сінклера в 2015 році.

Сінклер розташований в розташований в центрі міста Дейтон, Огайо. Дейтон є шостим за величиною місто в штаті Огайо, з населенням близько 150 000; навколишні Дейтон мегаполісах має 800000 жителів. Головна на базі Райт-Паттерсон Air Force і Національний музей Військово-повітряних сил США, Дейтон відомий авіаційній та аерокосмічній і має значні наукові дослідження і розробки в авіації та авіаційної техніки полів.

Дейтон є дружнім містом для іноземних студентів. "Ласкаво просимо Дейтон" є громадська ініціатива, яка сприяє інтеграції іммігрантів в районі Великого Дейтона і відображає філософію, що люди з різним життєвим досвідом, навичками і досвідом мають важливе значення для США

Розташування

  • Dayton

    444 West Third Street, 45402, Dayton

Запитання