Southeast Missouri State University

Southeast Missouri State University

Southeast Missouri State University

Введення

Southeast Missouri State University - це всеосяжний університет з численними національними та міжнародними академічними акредитаціями.

Окрім того, що пропонує понад 145 спеціальностей для студентів, 100 неповнолітніх та понад 75 програм для випускників, Південно-Схід продовжує зосереджуватись на тому, щоб не відставати від змін ринкових потреб. Використання технологій для пошуку нових способів годувати світ є головним пріоритетом у сільському господарстві. Професіонали галузі звертаються до нашої команди з кібербезпеки, щоб допомогти захиститися від останніх кіберзагроз. Зростаюча та стабільна галузь охорони здоров’я забезпечує значну роботу для понад 60 програм охорони здоров’я. Викладачі Р-12 з усієї країни звертаються до нас за програмою співпраці з Apple, яка інтегрує технології в аудиторії. Консерваторія театру і танцю імені Жанін Ларсон Доббінс - це нова особливість нашого річкового містечка - єдиного містечка Міссурі, присвяченого мистецтву, танцю, музиці та театру.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Cape Girardeau

    University Plaza,1, 63701, Cape Girardeau

    Запитання