Southeastern Baptist College

Southeastern Baptist College

Southeastern Baptist College

Введення

Служіння Христа з біблійним світоглядом в християнській атмосфері

SBC - це коледж для вас. Багато людей мають неправильне уявлення про те, що Біблійний коледж призначений лише для тих, хто працює у повсякденному християнстві, таких як пастирі. Справді, Біблійний коледж багато в чому схожий на будь-який інший коледж.

Південно-східна країна пропонує прекрасну дворічну програму для тих, хто хоче почати свою кар'єру в коледжі в християнській атмосфері. Після цього студенти зможуть перевести свої кредити в старший коледж чи університет, щоб продовжити навчання в більш спеціалізованій сфері.

Так, у пропонованих предметах, досвіді кампусу та академічної переваги Біблійний коледж схожий на будь-який інший коледж; однак способи, в яких ми різні, відрізняють нас від інших коледжів. Менше студентського населення, особиста увага, християнська атмосфера всередині та за межами класу, а також задоволення від того, хтось особливий на кампусі, змушує Південно-Східний час стати дорогим для всього вашого життя.

Опис місії

Мета Southeastern Baptist College - прославляти Бога, забезпечивши якісне вищу освіту з біблійного світогляду в християнській атмосфері, тим самим розвиваючи християнське зростання учнів та готуючи їх до служби в Царстві Божому.

Southeastern Baptist College прагне підготувати чоловіків і жінок у християнській громаді, висловлюючи бажання бути залученими до церковного покликання. Навчання проводиться на кампусі та за допомогою розширень, які допоможуть підготувати людей до служіння в пастораті, місіонерській роботі, музичних міністерствах, християнській освіті та молодіжних міністерствах. Southeastern Baptist College також намагається навчати людей, які бажають отримати основні курси навчального плану коледжів у духовному навчанні, як це передбачено Southeastern Baptist College . Всі курси навчаються таким чином, щоб інтегрувати віру та навчання, тим самим належним чином визнаючи Бога всією істиною.

Southeastern Baptist College прагне служити християнській спільноті, пропонуючи обмежену кількість кредитних та не-кредитних курсів для тих, хто не вибирає для здійснення структурованої програми на певну ступінь, сертифікат або диплом.

Акредитація

Southeastern Baptist College акредитований на державному рівні Комісією з акредитації коледжів (MCCA) Міссісіпі та Асоціацією з біблійної вищої освіти (ABHE) на національному рівні.

Приналежність

Southeastern Baptist College належить і керується баптистською місіонерською асоціацією Міссісіпі. Він є членом Асоціації коледжів Міссісіпі та Асоціації з біблійної вищої освіти (ABHE).

Доступність

Southeastern Baptist College є однією з найменш дорогих приватних коледжів у країні. Більшість студентів вважає, що витрати на відвідування є дуже привабливими та доступними. Можна організувати фінансовий план для задоволення ваших потреб.

Особиста увага

Малі заняття на Південному сході дозволяють студентам отримувати персональну увагу від викладачів та інших співробітників персоналу. На Південному сході кожен знає про індивідуальність. Ви будете більше, ніж номер на нашому кампусі. Ми спеціалізуємося на християнській гостинності та задоволенні студентів.

Студентське життя

Студентам пропонуються можливості для позашкільної діяльності, яка передбачає стипендію та особисту взаємодію в різних організаціях університету. Деякі такі організації включають колегіальний хор, Асоціацію баптистських студентів (АБС), Альянс міністрів та Раду студентського уряду.

У студентській школі переважає атмосфера дружби та співпраці. Ми коледжу коледжу. Гуртожиток також дозволяє студентам насолоджуватися своїм життям поза класом.

Місцезнаходження

Southeastern Baptist College розташований у прекрасному місті Лорел, штат Міссісіпі. Laurel розташований в 30 милях на північ від Хаттісберга; 50 миль на південь від Меридіана; 80 миль на південний схід від Джексона; і в 125 милях на північ від узбережжя затоки.

Щоб дістатися до коледжу з Міждержавного 59, вийдіть на виїзд 95B на 16-у Авеню Північ. Дотримуйтесь 16-ої авеню Північної (також Шосе 15 Н) за 4 1/2 милі від Міждержавного до коледжу.

Студентська інформація споживача

Відповідно до вимог USDE щодо повного розкриття інформації про споживача, SBC забезпечує повне розкриття зазначеної інформації будь-якому потенційному або поточному студенту. Як споживачі студенти та / або майбутні студенти можуть використовувати цю інформацію для прийняття обґрунтованих рішень щодо цієї установи. Щоб отримати доступ до цих ресурсів, перейдіть за посиланням на сторінку інформації про споживачів Southeastern Baptist College

Розташування

  • Laurel

    4229 Hwy 15 North, , Laurel

Запитання