© Southwest Baptist University
Southwest Baptist University

Southwest Baptist University

Southwest Baptist University

Введення

Southwest Baptist University , заснований у 1878 році, є християнським гуманітарним університетом, який пропонує понад 100 напрямків академічного навчання на рівнях бакалаврату та магістратури в чотирьох фізичних кампусах у Боліварі, Маунтін-В’ю, Салемі та Спрінгфілді, штат Миссурі, а також онлайн-кампус.

Southwest Baptist University , заснований у 1878 році, є християнським гуманітарним університетом із:

 • Більше 100 напрямків академічного навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі;
 • Викладацький склад, який захоплений вами, вашою освітою та вашим майбутнім успіхом;
 • Глобальні проекти служіння та місії, щоб поділитися своєю вірою та розвиватися як лідер-слуга;
 • Яскраве кампусне життя в згуртованому співтоваристві для залучення та розвитку дружби на все життя; і
 • П'ять кампусів на південному заході та півдні центральної частини Міссурі. Головний кампус площею 152 акра розташований у Боліварі, штат Миссурі, з населенням 10 300 осіб, приблизно за 25 хвилин на північ від Спрінгфілда, штат Міссурі. Додаткові кампуси знаходяться в Маунтін-В’ю, Салем і Спрінгфілд, штат Міссурі, а також онлайн.

Школи вільних мистецтв забезпечують як широту, так і глибину. Навчальна програма пропонує широкий спектр курсових робіт з мистецтва, природничих і гуманітарних наук з метою підготовки студентів до життя. Глибина забезпечується за допомогою спеціальності, яка зосереджується на підготовці до роботи в певній галузі. У християнській гуманітарній освіті християнська лінза є основною лінзою для навчання. Широта та глибина в християнському гуманітарному середовищі також означає зосередженість на критичному мисленні, щоб нехристиянські погляди розглядалися (але не схвалювалися), а студенти були підготовлені служити у світській кар’єрі та служінні Христу.

Прийом

Процес прийому іноземних студентів

Звернутися до СБУ легко! Як вступний міжнародний студент, скористайтеся контрольним списком нижче, щоб дізнатися, які кроки вам потрібно виконати для вступу та зарахування до SBU.

1) Подайте заявку онлайн

Почніть працювати, заповнивши онлайн-заявку на вступ до бакалаврату. І найкраща частина — це БЕЗКОШТОВНО! Щоб почати, створіть обліковий запис MyBearcat.

2) Надіслати офіційні документи

Щоб бути прийнятим до СБУ, ви повинні подати офіційну академічну документацію та результати стандартизованих тестів. Як іноземний студент, ви повинні надати свої офіційні документи про середню освіту до відділу прийому студентів СБУ. Ці документи повинні містити англійський переклад, якщо оригінальний документ не англійською мовою.

Кандидати з неангломовних країн повинні скласти іспит на знання англійської мови як іноземної (TOEFL), міжнародний іспит з англійської мови (IELTS) або іспит з англійської Duolingo. Якщо ви навчалися в Сполучених Штатах або англомовній країні протягом останніх трьох років, ви звільняєтеся від цієї вимоги, якщо досягли хороших академічних результатів у школі (школах), яку ви відвідували. Ви повинні набрати один із таких балів:

 • 79 на тесті в Інтернеті (TOEFL IBT)
 • 6.5 на IELTS
 • 100 на тесті Duolingo English

Крім того, усі студенти СБУ повинні надати бали з іспиту ACT або SAT.

3) Перегляд фінансової допомоги

Ваш консультант із вступної комісії зв’яжеться з вами та надасть інформацію про ваше право на отримання академічної стипендії та будь-яку іншу фінансову допомогу, на яку ви можете претендувати.

4) Внесіть реєстраційний внесок

Готові офіційно приєднатися до родини СБУ? Надішліть депозит за реєстрацію, щоб забезпечити собі місце в класах і житло!

5) Подайте заявку на студентську візу

Після того як ви вирішите відвідувати SBU, ми будемо працювати з вами, щоб отримати необхідні документи для отримання студентської візи F-1.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Bolivar

  1600 University Avenue, 65613, Bolivar

 • Springfield

  4431 S. Fremont, 65804, Springfield

  Запитання