Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Spalding University

Spalding University

Spalding University

Введення

Телефонуйте Spalding додому

Spalding University це дім для студентів, які хочуть отримати ступінь, залучаючи та служачи суспільству. Ми щодня втілюємо співчуття в життя, орієнтуючись на місію. Ми волонтеримо, навчаємо, адвокуємо, організовуємо та даруємо. Наші студенти є активними в спільноті, використовуючи свою освіту Spalding, щоб зробити світ кращим. Ми є різноманітною спільнотою, яка прагне інклюзії, і ми цінуємо наших студентів, викладачів і персонал з усіх верств суспільства. Розпочніть свою подорож до коледжу з нами та слідуйте своїм захопленням.

Інклюзивна спільнота

У Spalding ми є інклюзивною спільнотою людей, які принципово відрізняються один від одного. Ми смиренно приймаємо один одного такими, якими ми є. Ми представляємо зріз суспільства. Серед приватних коледжів Кентуккі у нас найбільше расово різноманітних студентів. Тридцять один відсоток студентів вважають себе кольоровими.

Ми є спільнотою учнів, яка складається з митців, ветеранів, активістів, батьків, релігійних лідерів, членів спільноти ЛГБТКІА та спортсменів. Ми всі ці люди та багато іншого. У нас різні здібності, ідеали, культури, походження, цілі та пристрасті. Ми створюємо сприятливий простір для навчання та зростання для всіх наших студентів.

З 1814 року ми служимо нашим громадам за традицією сестер милосердя з Назарету в дусі інклюзивності та співчуття.

Приєднуйтесь до нашої традиції. Дозвольте вітати вас додому.

Малий кампус, велике місто

Spalding University це невеликий кампус, розташований у центрі енергійного міста Луїсвіль, штат Кентуккі. Spalding University є однією з багатьох установ і організацій, які роблять віддачу способом життя, активним лідером району SoBro. Кампус Spalding оточений красивими історичними особняками та обсадженими деревами вулицями на півдні та берегами річки Огайо на півночі. Наше місто визнано одним із найзручніших для життя міст Америки. Насправді SmartAsset назвав його найкращим містом для нових випускників коледжу, що може пояснити, чому понад 70 відсотків наших випускників обирають жити в Луїсвіллі.

Spalding & Louisville

Spalding University це мікрокосм міста, в якому ми живемо. З різноманітною спільнотою та акцентом на співчутті Spalding відображає расову, економічну, культурну та LGTBQIA різноманітність міста, яке нас оточує. Студенти залучають громаду Луїсвілля через стажування та польову роботу, роботу з місцевим населенням та волонтерську роботу, а також незліченну кількість партнерств із громадськими підприємствами та організаціями.

Живіть у центрі всього

Луїсвіль, який може похвалитися процвітаючою мистецькою сценою серед відомих парків і природних околиць, також є одним із найкращих ресторанів і культурних місць на Середньому Заході. Наше місто пропонує понад 1000 місцевих ресторанів, і National Geographic назвало його 10 кращих ресторанів міста. Якщо ви шукаєте розваги, мистецтво чи покупки, у нас є фестиваль Кентуккі Дербі, музичний фестиваль Forecastle, Gonzofest, Всесвітній фестиваль, район Нулу, історичне Хайлендс тощо. У Луїсвіллі розташовано понад 120 систем парків, у тому числі Waterfront Park. Усе це та багато іншого робить Луїсвіль популярним культурним напрямком. Мандрівники приїжджають до Луїсвілля, щоб відчути мистецтво, пригоди на природі, модну кухню та різноманітні розваги. Сідайте в машину чи автобус, і ви будете за півдня їзди до Чикаго, Сент-Луїса, Індіанаполіса, Цинциннаті, Нешвіля, Ешвіля та інших захоплюючих місць.

Наша місія — служіння іншим

Наша місія – наша рушійна сила. Це більше, ніж те, що ви знайдете в нашій історії чи статуті. Ми живемо цим. Ми ділимося цим. Ми пишаємося цим. Ви дізнаєтесь про це з першого дня навчання в університетському містечку та будете працювати з ним щодня в класі та поза ним. А як закінчиш, то візьмеш його з собою у світ.

Особливості кампусу

Наш міський кампус, розташований у Луїсвіллі, штат Кентуккі, є захоплюючим і розвивається. Наша маленька сімейна громада насолоджується зручностями та красою життя в річковому місті, яке є одним із найкращих місць для життя в США. Життя в нашому районі забезпечує вам доступ до транспорту TARC, велосипедних доріжок і парків відпочинку. Крім того, завдяки тому, що Spalding розташований у центрі міста, ви можете дійти пішки до популярних ресторанів, заходів, концертів і розважальних закладів.

Два гуртожитки роблять життя в кампусі зручним, безпечним і веселим. У кампусі ви зможете насолоджуватися двома їдальнями, фітнес-залом, магазином у кампусі, художньою галереєю, центром медитації, кількома парками для відпочинку та подій, студентською автостоянкою, медичною клінікою Eagle Care, консультаційним центром, цілодобовою кар’єрою, годинна безпека в кампусі та особисте наставництво та розвиток з нашим персоналом. Наші команди NCAA Division III Golden Eagle дозволяють понад 200 ученим-спортсменам займатися студентським спортом.

Поза класом

Ми інтегруємо індивідуальний розвиток учнів у повсякденне життя. Понад 25 організацій і клубів, різноманітні студентські служби та розважальні програми дозволяють персоналізувати ваш досвід навчання в коледжі. Виявлення індивідуальних сильних сторін є центром нашої програми студентського життя, і ми заохочуємо вас досліджувати можливості лідерства на кампусі, у класі та в громаді.

  Прийом

  Вимоги до прийому

  Щоб бути розглянутим для автоматичного вступу до Spalding University , ви повинні відповідати таким критеріям:

  • 2,50 або вище сукупний середній бал або GED 50 або вище
  • 20 балів ACT або 1030 балів на SAT (поєднані проміжні результати з критичного читання та математики). Тест ACT/SAT – необов’язковий вступ із середнім балом 3,00 або вище

  Наша приймальна комісія бакалаврату розглядає ваш загальний профіль студента. Якщо ви не відповідаєте нашим вимогам автоматичного вступу, ви все одно можете мати право на умовний допуск.

  Наступні кроки

  1. Заповніть онлайн-заявку
  2. Попросіть свою офіційну стенограму та результати тесту ACT або SAT. Якщо ваші результати ACT/SAT не включені до вашої транскрипції, запитайте їх окремо.
  3. Подайте безкоштовну заявку на федеральну студентську допомогу (FAFSA). Відвідайте fafsa.gov, щоб заповнити онлайн-заявку. Код школи Spalding - 001960.
  4. Після зарахування відвідайте розділ «Інформація про зарахованих студентів». Ви можете подати безповоротну заставу за реєстрацію — це гарантує вам місце в нашому вхідному класі — і побачити ваші наступні кроки в процесі реєстрації.

  Розташування

  • Louisville

   901 S 4th St, 40203, Louisville

  • Louisville

   South 4th Street, 901, 40203, Louisville

   Запитання