Keystone logo
Spring Hill College Бакалавр соціології – кримінологія
Spring Hill College

Бакалавр соціології – кримінологія

Mobile, США

4 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

USD 22 820 / per year *

На кампусі

* щорічне навчання та плата

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ви віддані пошуку правди та соціальної справедливості? Бажаєте зробити світ безпечнішим? Будучи студентом кримінології в Spring Hill College , ви вивчатимете природу злочину, поведінку злочинців, а також ефективність і недоліки поточної системи кримінального правосуддя.

Зі злочинністю часто в новинах і завжди важливою темою, ступінь з кримінології ніколи не була такою актуальною. У Spring Hill College студенти не тільки вивчають, чому люди вчиняють злочини та як мають бути покарані правопорушники, вони також розглядають фундаментальні питання: як визначається злочинність, як створюється кримінальне законодавство та як різні культури сприймають злочинність і правосуддя.

Чому SHC?

 • У Spring Hill College ми залишаємо свій слід – завдяки невеликим розмірам класів і доступній вартості навчання Spring Hill College має унікальну кваліфікацію для надання високоякісної освіти нашим студентам. Наша освіта в єзуїтському католицькому коледжі відома як комплексний підхід до вищої освіти з наголосом на розширенні можливостей студентів із пристрастю до знань та особистісного зростання. Завдяки нещодавньому зниженню плати за навчання Spring Hill College став одним із найдоступніших приватних коледжів у країні.
 • Ми зацікавлені та надихаємось – журнал Forbes відніс Spring Hill College до десятки найкращих коледжів за показником повернення інвестицій (ROI). У нашому випуску 2021 року 92% випускників отримали розміщення через шість місяців після закінчення школи шляхом працевлаштування, аспірантури/професійної школи, стажування або служби.
 • Ми виконавці – наші студенти щороку приділяють у середньому 24 000 годин місцевій громаді через Foley Center. Зараховано 100% випускників 2020 року, які подали заяву до медучилища. Spring Hill College має 100% рівень сертифікації та 92% показник розміщення в нашій освітній програмі за останні п’ять років.

Прийом

Стипендії та фінансування

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Соціологія та кримінологія BA з відзнакою
  • London, Великобританія
 • Бакалавр історії та соціології
  • Manchester, Великобританія
 • BSEd із соціальних наук
  • Aberdeen, США