St. Stephen's University

St. Stephen's University

St. Stephen's University

Введення

Сайт маленький університет в Канаді, Університет Святого Стефана знаходиться прем'єр-міністр вільних мистецтв університету, тільки на прийом до 30 студентів щороку. Вважаючи, що утворення відбувається краще в невеликому навчальному співтоваристві, в якому кожен може внести свій вклад, професора поділитися повсякденне життя зі студентами, насправді знайомство з їх друзями. У цьому унікальному місці, вроджені схильності кожного студента може бути визнана і вивчити, підготувати їх до кар'єри, яка відповідає, хто вони.

Студенти живуть разом в колишньому готелі в маленькому містечку в Нью-Брансвік, беручи участь в приготуванні їжі і чищення разом, а також вивчення та відпочинку. І цілих два умовами, які вони Подорожуємо по світу разом як клас, Відвідування більше десятка країн Європи та Азії.

В основі університету, викладачів і співробітників є християнами, даючи спільноті турботливого основу прийняття і включення. Студенти з усіх верств суспільства, духовні перспективи та етапи життєвого шляху вітаються, без будь-яких релігійних вимог входу або обов'язкових практик. Значення СБУ і насолоджується цим розмаїттям, і хоче бути місцем, де молоді люди можуть бути тим, хто вони є насправді, і рости в зрілості в їх інтелектуальних, духовних, практичних і реляційних життя.

СБУ пропонує ступеня в галузі гуманітарних наук, психології та міжнародних досліджень. Всі мірою забезпечує випускників з гнучкістю розуму, множинності перспектив і збільшення потенціалу інновацій. СБУ спрямована на навчання студентів, як думати, як представити аргументи, як вирішувати проблеми і як добре ставляться до різних людей. Роботодавці люблять це! Досвід СБУ відкриває цілий світ можливостей для обох подальшої освіти або кар'єрі, підготовка студентів до життя і роботи і допомагаючи їм зрозуміти, що вони хочуть зробити. Випускники СГУ пішли на навчання або працюють у безлічі областей, включаючи наступні: арт-терапії, бізнесі, стихійних лих, освіти, кіно, образотворчого мистецтва, журналістики, юриспруденції, управління, міністерства, престарілих, політики, соціальної роботи, теологія і міське планування.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Saint John

    8 Main Street St. Stephen, E3L 3E2, Saint John

    • facebook
    • twitter
    • linkedin

Запитання