Keystone logo
St Joseph University

St Joseph University

St Joseph University

Введення

Місія Університету Св. Йосипа полягає в тому, щоб стати провідною медичною школою, яка займається наданням високоякісної медичної підготовки світового рівня. Це буде досягнуто шляхом використання надійних, розроблених на міжнародному рівні освітніх принципів, практики та добре підготовленого персоналу для забезпечення лідерства в наданні високоякісної освіти та навчання. Служби охорони здоров’я Домініки також прагнуть сприймати його як ключового партнера та визнати взірцем залучення ефективного спільного принципу роботи на благо професії, пацієнтів, громадськості, а також національних і регіональних служб охорони здоров’я. .

Наші цілі

Цілі Школи медицини St Joseph University :

  1. Надихати та навчати майбутніх лідерів у медичному братстві.
  2. Забезпечити, щоб усі випускники продемонстрували розуміння та знання медичного та наукового методу та його застосування для медичних послуг.
  3. Щоб підготувати доглядаючих, умілих, відданих і рішучих студентів, які володіють набором навичок, який створює та забезпечує їхню здатність діагностувати та управляти станами пацієнтів.
  4. Бути ресурсом для людей і спільнот, яким він служить.
  5. Надайте студентам найкращий можливий досвід, освітній та особистий.
  6. Забезпечити студентів міцною базою для подальшого навчання у відповідних галузях.
  7. Надавати послуги, які дозволять студентам зробити значний внесок у розвиток спільноти та стати корисними членами нації, регіонального та глобального суспільства.

Розташування

  • Roseau

    3rd Floor Adams Tower, Cnr Great Marlborough, , Roseau

Запитання