St. John Fisher College

St. John Fisher College

St. John Fisher College

Введення

Як незалежний заклад у католицькій традиції американської вищої освіти, St. John Fisher College робить акцент на вільних мистецтвах, пропонуючи програми з традиційних академічних дисциплін та більш безпосередньо орієнтованих на кар’єру галузей.

До складу коледжу входять п’ять шкіл: Школа мистецтв і наук; школа бізнесу; школа освіти імені Ральфа К. Вілсона -молодшого; школа медсестер Вегманса; і Фармацевтична школа Вегманів. Кожна школа акредитована регіональними, національними та/або міжнародними акредитаційними органами. Дізнайтесь більше про акредитацію.

Фішер пропонує ступінь бакалаврату в галузі гуманітарних, суспільних наук, природничих наук, бізнесу, освіти, медсестринства та кількох допрофесійних програм. Коледж також пропонує різноманітні магістерські та докторські програми; повністю онлайн -програма та декілька онлайн -курсів є частиною набору навчальних програм.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Rochester

    East Avenue,3690, 14618, Rochester

    Запитання