Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Введення

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Як приватний вищий навчальний заклад, Академія прагне забезпечити студентів винятковим навчальним середовищем, навчальним планом світового класу та міцною основою для побудови успішного професійного майбутнього в галузі візуальних комунікацій.

Профіль школи

В Stellenbosch Academy of Design and Photography ми прагнемо вирощувати та вирощувати найкращих креативів світу; люди, які можуть мислити по-новому та знаходити рішення проблем, незалежно від того, засновані вони на комунікаціях чи іншим способом. Ми віримо, що задіяна належним чином творчість може і змінить світ на краще. І ми прагнемо щодня створювати належне середовище для процвітання цієї творчості.

Вирощування творчого майбутнього зближує це все. Не тільки майбутнє наших студентів завдяки їх вибору та наполегливій роботі в Академії, але також позитивний вплив творчості в нашому суспільстві та в широкому середовищі.

Наше бачення полягає у розвитку на шляху до самоокупного, визначного вищого навчального закладу, який постійно розвиває випускників, які є високомотивованими критичними мислителями та новаторами, які використовують усі форми візуального спілкування, щоб позитивно впливати на нашу економічну, соціальну та екологічну сфери в місцевій, національній та глобальне оточення.

Що нас відрізняє?

 • Ми ставимо наших студентів у центр нашої філософії викладання та навчання.
 • Наші унікальні програми пропонуються у виняткових умовах навчання.
 • Наші викладачі висококваліфіковані, досвідчені та надихаючі.
 • Студенти мають можливість займатися низкою дисциплін.
 • Ми цінуємо та охоплюємо мультикультурні та інклюзивні перспективи.
 • Ми прагнемо розвивати індивідуальний потенціал, щоб наші випускники стали критичними та новаторськими мислителями.
 • Наші студенти готові до галузі після закінчення навчання.

143026_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

Речі, які нас відрізняють

З цими трьома речами на виході наш випускник має потужне поєднання міждисциплінарних теоретичних та практичних навичок, які не мають порівняння на африканському ринку.

 1. Ми наполягаємо на тому, щоб залишатися актуальними та постійно переглядати нашу навчальну програму, щоб переконатися, що вона йде в ногу зі швидкістю блискавки індустрії зв’язку.
 2. Наша непохитна відданість створенню найкращих творчих робіт в Африці.
 3. Наші викладачі, обрані своїм ентузіазмом, досвідом та талантом, забезпечують залучення, складне наставництво та керівництво, що дає найкраще серед наших студентів.

Розташування

 • Stellenbosch

  41 Techno Road, Techno Park, 7599, Stellenbosch

Запитання